تاریخ: 2015-07-11 شناسه خبر: 3144

لباس سنتی ژاپن در دنیای مدرن مد!

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ این لباس دخترانه، طرح‌دار باشد یا ساده، کوتاه باشد یا بلند، زیباست، و درموقعیت‌های زیادی به کار می‌آید. در مطلبی که در ادامه می‌آید، خواهیم دید که اشخاص معروف دنیای هنر، این لباس سنتی کشور ژاپن را چگونه به کار می‌گیرند.

کیمونو همراه با دامن راسته

لباس سنتی ژاپن  در دنیای مد

در این تصویر اولیویا پالرمو، مانکن آمریکایی را در نمایشی از محصولات دیور می‌بینیم. او از کیمونو به جای یک کت کوتاه سیاه و بدون دکمه استفاده کرده  و آن را با دامنی راسته، و تاپی قلاب دوزی شده، به کار برده است؛ کفش روباز اولیویا، ظاهر او را از حالتی خشک و رسمی خارج می‌کند.


کیمونو همراه با جین لوله تفنگی

لباس سنتی ژاپن در دنیای مد

همانند کیت ماس، مدل مشهور بریتانیایی، به جای پوشیدن کت می ‌توانید از یک کیمونو که در پایین آن ریشه‌هایی دوخته شده استفاده کنید تا ظاهری سنتی و هم‌چنین شاد داشته باشید. او در این لباس دخترانه، همراه با بوت و شلوار لوله تفنگی، خونسرد و جذاب به نظر می‌رسد.


کیمونو همراه با تاپی کوتاه

لباس سنتی ژاپن در دنیای مد

زمانی که کیمونوی شما دانتل باشد، دیگر حال وهوای لباس سنتی کشور ژاپن را ندارد اما هم‌چنان شیک و راحت است. شیارا فراگنی مدل و طراح ایتالیایی در وبلاگ the blonde salade کیمونوی خود را با یک شلوار دانتل و یک تاپ با حاشیه‌های منگوله‌‌دار، پوشیده است.


کیمونو همراه با جین

لباس سنتی ژاپن در دنیای مد

اگر کیمونویی که انتخاب کرده‌اید بلند است، می‌توانید آن را با جینی روشن و کمی گشاد که از قوزک پا تا خورده، بپوشید. به پا داشتن کفشی با پاشنه نازک، ظاهری شیک و اجتماعی به شما خواهد داد. در تصویر زیر، امی سانگ، فشن بلاگر وبلاگ Songofstyle را می‌بینیم که در این لباس غیررسمی و دخترانه چقدر زیباست.

منبع: مدآنلاین

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.