تاریخ: 2015-07-11 شناسه خبر: 3157

دست و پای کرار را بستیم !

کرار
به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ بهرام افشارزاده مدیر کنونی باشگاه استقلال تهران متولد اصفهان است ، وی عضو سابق تیم ملی ژیمناستیک ایران،بوده و ضمنا سرپرست باسابقهٔ مناصب ورزشی ایران و آسیا، محسوب می شود.. افشارزاده چهار بار در دوره‌های مختلف دبیر کل کمیته ملی المپیک ایران بوده است و ریاست فدراسیون‌های ژیمناستیک، بیس‌بال و وزنه‌برداری ایران را در کارنامه دارد. وی از اردی‌بهشت ۱‍۳۹۳ با رای هیأت مدیرهٔ باشگاه استقلال تهران به عنوان مدیر این باشگاه برگزیده شده است. به همین بهانه دقایقی با وی همکلام شدیم :

 

گفته می شود شما سال گذشته بابت گل ها و پاس گل های کرار پاداش هایی را در قرارداد گنجانده بودید ولی امسال به این فکر افتاده اید آنها را حذف کنید و در مقابل نکات تازه ای به قرارداد اضافه کنید؟

 

واقعیت این است که کرار تنها در صورتی می‌تواند فصل آینده هم در استقلال بازی کند که دست از حاشیه‌هایش بردارد به همین خاطر قصد دارم در قرارداد او مسائل انضباطی را لحاظ کنم و در صورتی که او مرتکب تخلفاتی خارج از زمین فوتبال شود او را به شدت جریمه خواهیم کرد. وی سال گذشته بازی های زیادی را به خاطر بد رفتاری های خودش از دست داد و  بابت این غیبت ها باشگاه متضرر شد. بنا بر این در نظر دارنیم بندی به قرارداد وی اضافه کنیم و بگویند اگر این بازیکن هر محرومیتی را برای خود تراشید، به خاطر آن بخشی از دستمزدش را نگیرد.

 

تیم استقلال را در لیگ جدید چگونه ارزیابی می کنید ؟

 

واقعیت این است که امسال تیم جوان و پرانگیزه ای با کمک کتدر فنی درست کردیم که امیدوارم با نمایش زیبا دل هواداران را شاد کنیم .

 

کار جذب قاسم دهنوی و فریدون زندی به کجا رسید  ؟

 

دهنوی بازیکن شایسته ای است و به همین دلیل دنبال مذاکره با این بازیکن هستیم اما زندی در فهرست کادر فنی نیست .

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.