تاریخ: 2015-07-11 شناسه خبر: 3211

اینکه با چه برندی به مصاف گوام می‌رویم را از کفاشیان بپرسید

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ محمد درخشان در گفت‌وگو با فارس، در خصوص اینکه پاسخ برند آدیداس برای تأمین لباس‌های تیم ملی چه زمانی به فدراسیون فوتبال اعلام می‌شود، گفت: یک دور با آنها مذاکره کردیم و آدیداس اعلام کرده است طی این چند روز پاسخ ما را خواهد داد.

وی در مورد اینکه گفته بود آدیداس طی سه روز آینده پاسخ قطعی را خواهد داد، گفت: من هرگز چنین حرفی نزدم و ما هیچگاه با آدیداس فرصت نهایی تعیین نکردیم که آنها بخواهند پس از چند روز خاص پاسخ ما را بدهند و اصولاً‌ فرصت نهایی در مذاکرات مطرح نشده بود.

درخشان در مورد اینکه اگر تیم ملی با آدیداس به توافق نرسد با چه برندی به مصاف تیم ملی گوام خواهد رفت، گفت: اینکه با چه برند و با چه شکلی بخواهیم به مصاف حریف برویم را اطلاع ندارم و بهتر است در این مورد از کفاشیان سؤال کنید.

رئیس کمیته بازاریابی در مورد اینکه فرصت چندانی تا پایان همکاری با آل‌اشپورت باقی نمانده و آیا امکان دارد این برند آلمانی همچنان کارش را با تیم ملی ادامه بدهد، گفت: از این موضوع اطلاعی ندارم اما ما همچنان با هفت هشت شرکتی که خواهان همکاری با فدراسیون فوتبال ایران هستند در حال مذاکره و نامه نگاری هستیم تا تکلیف برند حامی لباس‌های تیم هرچه سریع‌تر مشخص شود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.