تاریخ: 2016-08-07 شناسه خبر: 32284

حذف دیگر نماینده کشورمان از دور رقابت‌های المپیک؛

گلنوش سبقت الهی به فینال تیراندازی المپیک ۲۰۱۶ ریو نرسید

در دومین روز از رقابت‌های تیراندازی زنان در چارچوب بازی‌های المپیک ریو، گلنوش سبقت الهی در تپانچه بادی 10 متر زنان به مصاف حریفان المپیکی‌اش رفت. علی‌رغم شروع خوبی که سبقت الهی داشت، نماینده کشورمان با قرار گرفتن در جایگاه بیست و یکم از صعود به فینال بازماند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مسابقات تیراندازی بانوان در ماده تپانچه بادی ۱۰ متر، رأس ساعت ۱۶:۳۰ به وقت ایران آغاز شد.  گلنوش سبقت الهی بانوی المپیکی کشورمان است که در دو رشته تپانچه بادی ۱۰ متر و تپانچه ۲۵ متر زنان برای رقابت در مسابقات المپیک ریودوژانیروی برزیل واجد شرایط شده است.

امروز ۱۷ مرداد ماه ( ۸ اوت ) در دومین روز از رقابت‌های تیراندازی زنان در چارچوب بازی‌های المپیک ۲۰۱۶ ریو گلنوش سبقت الهی در ماده تپانچه بادی ۱۰ متر زنان به مصاف حریفان المپیکی خود رفت. تنها هشت نفر اول این مسابقات از ۴۴ ورزشکاری که در این ماده واجد شرایط شده‌اند می‌توانند به مرحله دوم صعود کنند.

گلنوش در این مسابقات شروع خوبی داشت اما با گذشت زمان شاهد جابه‌جایی و نزول جایگاه نماینده کشورمان از صدر جدول رده‌بندی مسابقات تیراندازی بانوان بودیم، تا اینکه سبقت الهی با کسب ۳۷۹ امتیاز و قرار گرفتن در جایگاه بیست و یکم به کار خود در مسابقات المپیک ۲۰۱۶ ریو پایان داد.

گلنوش سبقت الهی، نماینده کشورمان در ریودوژانیروی برزیل اولین حضور خود را در مسابقات المپیک تجربه کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *