تاریخ: 2015-07-12 شناسه خبر: 3269

انگشترهای ظریف نیم‌بند با سنگ‌های متعدد

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ طراحی انگشترهای معروف به نیم بند در همین راستا صورت می‌گیرد و با باز گذاشتن قسمت داخل انگشت،به انگشتر قابلیت تنظیم می‌دهند.  دراینجا مجموعه‌ای از انگشترها را می‌بینیم که مدل نیم بند بوده و بر روی آن هم به‌جای یک نگین درشت، از نگین‌های متعدد استفاده شده است. طرح روی این انگشتره قلبی، پاپیون، دانه برف، علامت بی‌نهایت و… بوده و طراحان برای نشان دادن عمق علاقه فرد، به فردی که این انگشترها را هدیه می‌دهد، از چندین سنگ درخشان استفاده کرده‌اند.  نگاهی داریم به چند نمونه از این انگشترهای زیبا.

انگشترهای ظریف نیم بند با سنگهای متعدد

استفاده از طراحی پاپیون معمولاً در بیشتر زیورآلات مرسوم بوده و حالا در طراحی انگشتر نیم‌بند نیز طراحان از این مدل بهره برده‌اند. پاپیون نماد زیبایی و ظرافت در بین خانم‌ها بوده و طرفداران بسیاری دارد.
یکی از پرطرفدارترین کلمات کار شده بر روی زیورآلات کلمه عشق «Love » است که در اینجا هم نمونه‌ای ازآن را می‎بینیم. چینش سنگ‌ها به زیبایی بیشتر این انگشترها کمک زیادی کرده است. این مدل‌ها در میان خانم‌های جوان طرفداران زیادی دارد.

انگشترهای ظریف نیم بند با سنگهای متعدد

قو نماد یک برند پرافتخار برند معتبر اتریشی یعنی سواروسکی است. عمده شهرت این برند بدلیل استفاده از کریستال‌های درخشان و خالص در زیورآلات بوده و یکی از برندهای مورد علاقه خانم‌هاست. در این نیم‌بند نیز سعی شده تا از نماد زیبای این برند با ظرافتی خاص استفاده شود.
نیم‌بند بی‌نهایت بر روی خود دارای یک علامت بی‌نهایت است که مرصع به نگین‌هایی درخشان است و حظ بصری جاودانه‌ای در نگاه پر اشتیاق بیننده با آن حلقه ظریف به جای می‌گذارد. این نیم بند می‌تواند ارمغان تحسین برانگیزی
باشد برای کسانی که خواهان نشان دادن عشق و محبت بی‌نهایت خود به عشق محبوب‌شان هستند. اندازه این نیم بند قابل تغیربوده و با هر سایز انگشتی قابل استفاده است.

انگشترهای ظریف نیم بند با سنگهای متعدد

این نیم‌بند که بر روی آن یک پروانه نگین‌دار جلوه‌گری می‌کند، از هر لحاظ برای چشمگیر شدن و زیبایی شما مناسب است. این نیم‌بند زیبا می‌توانند هدیه مناسبی برای یک دوست خوب و یا یک عشق محبوب باشد .
این روزها استفاده از نیم بندها یا mid ring در میان خانم‌های شیک‌پوش بسیار رایج شده است. نیم‌بند نقاب که ما را به یاد مجالس بالماسکه می‌اندازد با آن ماسک زیبا که با نگین‌هایی شفاف زینت داده شده است برای انگشتان ظریف بانوان زیبا‌پسند ارمغانی شیک و چشمگیر است.

انگشترهای ظریف نیم بند با سنگهای متعدد

یک طراحی ویژه با الهام از طبیعت… پروانه‌ای زیبا با نگین‌های بسیار ظریف و چشم‌نواز بر روی نیم‌بند رزگلد، ترکیبی عالی و مناسب را پدید آورده است که نظر بینندگان را به سوی خود جذب خواهد کرد.
این روزها استفاده از نیم بند‌های ظریف با طراحی خاص، در بین دوست داران زیبایی گسترش چشمگیری پیدا کرده است که می‌تواند بر زیبایی زیور‌آلات دیگر خود با استفاده از آنها بیافزایید. این نیم‌بند ظریف و شکیل بر روی خود پاپیونی جذاب دارد که خوش سلیقگی شما را در انتخاب این نیم‌بند می‌رساند.

انگشترهای ظریف نیم بند باسنگهای متعدد

نماد قلب از جمله نمادهای فوق العاده پرطرفدار و یکی از گزینه‌های اول خانم‌ها برای انتخاب زیورآلات بوده و هست. یک قلب زیبا و ظریف بر روی انگشتر، این نیم‌بند را به اولین انتخاب خانم‌های جوان تبدیل کرده است.
استفاده از عناصر طبیعی در زیور‌آلات یکی از راه‌های ارتباط با طبیعت است. نماد زیبای دانه برف با نگین‌های درخشان به گونه‌ای در این نیم‌بند استفاده شده است که تحسین دیگران را بر می‌انگیزد.

انگشترهای ظریف نیم بند با سنگهای متعدد

 انگشتر نیم بند سه گل ترکیبی از سه گل پنج پر نگین‌دار است که برای افراد خوش سلیقه انتخاب شده است.

نیم‌بندی متفاوت برای افراد متفاوت و کسانی که در جستجوی خاص بودن و ایجاد یک تمایز چشمگیر هستند. این نیم‌بند که بر روی خود 3 ستاره درخشان دارد برای افرادی مناسب است که به دنبال ستاره دار کردن خود در میان دوستان و اقوام هستند و در صدد درخشنده کردن خود هستند.

منبع: مدآنلاین

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.