تاریخ: 2015-07-12 شناسه خبر: 3278

از سر لجبازی از استقلال به پرسپولیس رفتم!

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  روزنامه خبر ورزشی: حاتمي در اين ارتباط مي‌گويد: من همان بازيكني هستم كه براي استقلال گل‌هاي زيادي در يك نيم‌فصل زدم و اگر به پرسپوليس هم رفتم، فقط از سر لجبازي بود در غير اين صورت در استقلال مي‌ماندم.

مهاجم فصل قبل ملوان مي‌گويد: من بازيكن پولكي نيستم اما اعتقاد دارم هر بازيكني بايد اندازه خودش پول بگيرد و باشگاه استقلال هم اگر پيشنهاد مالي به يك بازيكن مي‌دهد، بايد شأن او حفظ شود. من از قرارداد قبلي‌ام با استقلال از اين باشگاه طلب دارم و پيشنهاد مالي ارائه شده از سوي اين باشگاه هم در شأن من نبود اما متأسفانه مي‌بينم مسئولان استقلال طوري مسئله را منعكس مي‌كنند كه مي‌خواهند مرا رودرروي هواداران قرار دهند!

حاتمي تأكيد كرد: از آقاي مظلومي بابت حسن انتخاب‌شان تشكر مي‌كنم و ان‌شاءا… در يك فرصت ديگر شاگرد ايشان خواهم شد. مهاجم فصل قبل ملوان از ديگر گزينه‌هاي پيش ‌روي خودش حرف زده و خاطرنشان مي‌كند: با مجيد جلالي ۴۵ دقيقه حرف زدم و ايشان در اين تايم خواسته‌هاي‌شان را از من بازگو كردند اما براي حضور در اين تيم نياز به توافق مالي دارم.
جدا از سايپا، اگر اوضاع مالكيت و مديريت ملوان مشخص شد، دوست دارم به اين تيم برگردم؛ به هر حال همه چيز در آينده مشخص خواهد شد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.