تاریخ: 2015-07-12 شناسه خبر: 3334

دروازه‌بان جدید پرسپولیس را بیشتر بشناسید +عکس

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از «خبرگزاری دانشجو» عصر روز گذشته گلر جدید پرسپولیس با نشان دادن عدد 6 با این تیم قرارداد امضا کرد تا تعداد مازندرانی‌های این تیم پرتماشاگر پایتخت بیشتر شود.
 
محمدباقر شعبانی
صحبت از محمدباقر شعبانی است. گلر اهل روستای ملاکلا کیاکلا که پله‌های ترقی را با نوجوانان و جوانان مقاومت مازندران طی کرده با تیم بزرگسالان این باشگاه به لیگ 2 و 3 کشور هم صعود کرد. برای آشنایی مختصر با این گلر 26 ساله خواندن گزارش زیر خالی از لطف نیست:

 

گلر مدنظر پرسپولیس بعد از اتمام قراردادش با مقاومت راهی ایرانجوان بوشهر شد تا کار کردن زیر نظر اصغر شرفی را هم تجربه کند. محمدباقر می‌گوید:«آن سال رضا محمدی و سجاد دلاوری‌ گلرهای سرشناسی بودند به همین دلیل فقط سه بازی آخر فصل به من رسید.»

محمدباقر شعبانی بعد از بازی در ایرانجوان بوشهر راهی تهران شد تا دو ماهی را زیر نظر احمد سجادی تمرین کند. قصد داشت برای نفت بازی کند اما شرایط به‌گونه‌ای پیش رفت که به نساجی پیوست. برای تیم استانش بد هم کار نکرد. طی دو فصل 25بازی انجام داد تا 10کلین‌شیت را به ثبت برساند. جالب اینکه طی این 25بازی 25گل دریافت کرد تا میانگین گل‌های خورده‌اش در هر 90دقیقه«یک‌» باشد.

 شاگرد مربیانی چون اسماعیلی، خاوری‌نژاد، محب‌الاسلام و ساحل‌نخعی در فصل94-93 تصمیم گرفت به پارسه بپیوندد. همین‌طور هم شد. هرچند که فقط یک‌بار در ایستگاه22 لیگ اخیر برابر مس رفسنجان به میدان رفت تا در تساوی یک- یک دو تیم نقش پررنگی داشته باشد.

 

شعبانی که گفته می‌شود از نظر فنی توانایی‌هایش قابل احترام است با توجه به حضور عالیشاه، خالقی‌فر، علیپور، بنگر، کفشگری و نوروزی هفتمین مازندرانی پرسپولیس در فصل آینده خواهد بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.