تاریخ: 2015-07-13 شناسه خبر: 3337

امکانات برای بانوان و آقایان باید در سطح کشور همسان سازی شود

تنیسبه گزارش سایت ورزش بانوان؛ نایب رییس بانوان فدراسیون تنیس بر همسان سازی امکانات برای بانوان و آقایان در سطح کشور تاکید کرد.

مهرافراز منوچهری در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان در خصوص تاکیدی که دولت تدبیر و امید بر ورزش بانوان دارد گفت: از زمان روی کار آمدن دولت جدید، ما برنامه های زیادی برای بانوان در نظر گرفتیم. از لحاظ مدیریت کلان در فدراسیون تنیس هیچ تبعیضی بین بانوان و آقایان وجود ندارد و حتی می توان گفت به بانوان بیشتر بها می دهند.

وی در ادامه افزود: برای دختران مسابقات داخلی و خارجی زیادی در طول این مدت برگزار کردیم و ورزشکاران رابه کمپ های خارجی فرستادیم. امکانات و شرایط خوبی برای فعالیت دختران و پیشرفتشان فراهم کردیم.

نایب رییس بانوان فدراسیون تنیس در ارتباط با برنامه های تیم ملی بیان کرد: در این ماه و مرداد ماه اردوهایی برای دختران زیر 14سال و 16 سال برگزار می کنیم. مربی های استانی ورزشکاران مشخص شده و طبق برنامه سرمربی تیم با دختران در استانها تمرین می کنند و از لحاظ روحی و روانی مورد بررسی قرار می گیرند.

وی در خصوص استعدادیابی در استان ها همچنین به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: سیاست کلی فدراسیون استعدادیابی و جوانگرایی است. در همین راستا کمینه های استانی مسابقاتی برگزار می کنند و نفرات برتر نوجوان را به فدراسیون معرفی می کنند.

وی ادامه داد: در تیم ملی بزرگسالان، دختران زیر 18 سال نیز هستند که با نگاه جوانگرایی به تیم بزرگسالان اضافه شدند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.