تاریخ: 2015-07-13 شناسه خبر: 3346

شیراز میزبان سه دوره مسابقات دو و میدانی بانوان کشور است

مدیر باشگاه پارس مهر

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ ماشاء الله چرخی ، یکشنبه در گفت وگو با خبر نگار ایرنا بیان داشت:با تلاش رییس هیات دو و میدانی استان فارس خوشبختانه توانستیم این میزبانی را به دست آوریم.

وی افزود:با تاسیس آکادمی دو و میدانی برای تقویت تیم های استان فارس در رده های مختلف سنی امکانات بسیار مناسبی را تدارک دیده ایم .

چرخی ازهمکاری و حمایت اداره کل ورزش و جوانان فارس از تیم های والیبال و دو و میدانی این باشگاه تقدیر کرد و اظهار داشت:این حمایت ها انگیزه مارا برای حضوری موفق در مسابقات ورزشی دو چندان خواهد کرد .

رییس هیات دو و میدانی استان فارس هم گفت:حمایت باشگاه پارس مهر از تیم دو و مید انی این استان موجب ایجاد انگیزه در بین ورزشکاران شده و امیدواریم آنها با همین انگیزه در رقابت های مختلف شرکت کنند.

سیروس زارع مهذبیه افزو:میزبانی رقابت های لیگ باشگاه های کشور و آن هم در بخش بانوان کار بسیار دشواری است که امیدواریم باحمایت مسوولان ورزش استان فارس از این آزمون سر بلند بیرون بیاییم.

وی بیان کرد: در این رقابت ها ترکیب تیم بانوان استان از دوندگان با تجربه و جوان شکل خواهد گرفت چرا که باید هم از نظر نتیجه و هم از نظر حضور جوانان بهترین بهره را ببریم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.