تاریخ: 2015-07-13 شناسه خبر: 3410

ملی‌پوش ووشو بانوان: تورنمنت بین‌المللی گرجستان تجربه خوبی برایم بود

ووشو بانوان

 فاطمه کیانی‌زادگان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا) منطقه خوزستان، در خصوص قهرمانی‌اش در تورنمنت بین‌المللی گرجستان در رده سنی جوانان، اظهار کرد: این اولین مسابقه برون‌مرزی بود که تجربه می‌کردم و توانستم حریفانم را بشناسم. این رقابتها تجربه خوبی برای حضور در مسابقات آسیایی بود. حضور در این مسابقات به من کمک کرد تا نقاط ضعفم را برطرف کنم و مربیان هم هر مشکلی که داشتم را به من گفتند.

وی ادامه داد: اکنون در اردوی تیم‌ملی حضور دارم و در حال تمرین هستم. حضور در اردو کمک می‌کند تا هر مشکل یا نقطه ضعفی که دارم، برطرف شود. اردوها کم‌کم به اوج خودش نزدیک و کار برای ما سخت‌تر می‌شود. همه ووشوکاران حاضر در اردو در حال آماده شدن برای شرکت در مسابقات آسیایی هستند.

وی درباره اعزام به مسابقات آسیایی، بیان کرد: در حال حاضر ما چهار نفر هستیم که در اردو حضور داریم. سه نفر به مسابقات آسیایی اعزام می‌شوند و یک نفر باید از بین این چهار نفر خط بخورد. هنوز صحبتی در این باره نشده است. با توجه به این‌که من هیچ گونه آسیب‌دیدگی‌ ندارم و شرایطم خوب است، فکر میکنم به این مسابقات اعزام شوم.

کیانی‌زادگان در خصوص هدفش در مسابقه پیش رو گفت: اگر به مسابقات آسیایی اعزام شوم سعی می‌کنم بهترین مدال را کسب کنم تا چهار ماه تلاش و شرکت در اردوی تیم‌ملی نتیجه دهد.

سانداکار خوزستانی با بیان این‌که اردوی خیلی خوبی در حال برگزاری است، عنوان کرد: تمرینات خوبی را پشت سر می‌گذاریم و با مربی چینی به خوبی کار می‌کنیم. شرایط خواب و تغذیه هم خوب است. خدا را شکر این جا همه چیز مناسب است و جا دارد از مسوولان جهت فراهم کردن این شرایط، تشکر کنم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.