تاریخ: 2015-07-13 شناسه خبر: 3414

ليگ 94 تکواندو دختران پايتخت با 14 تيم برگزار مي شود

 تکواندو دختران

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ فرانک نظریان گفت: مراسم قرعه کشی این دوره رقابتها ،20 تیر با حضور مربیان و سرپرستان تیم های حاضر در سالن شهدای شهرک آزادی برگزار و جداول و آیین نامه لیگ 94 به تیم ها ارائه شد.
وی افزود: در این دوره از مسابقات، در رده سنی خردسالان 6 تیم (فرمانیه، شمالشرق، کهریزک، بهارستان، کیان و شکوفه ها) و در رده سنی نونهالان 8 تیم (شمالشرق، شمالغرب، پدیدهای قرچک، کیان، کهریزک، دهیاری قمصر، بهارستان و شهرداری اندیشه) حضور دارند.
نظریان گفت: براساس برنامه ریزی های انجام شده، لیگ دهم پایتخت از 19 مرداد آغاز خواهد شد و پس از چهار هفته برگزاری مهرماه به کارخود پایان خواهد داد.
نایب رییس سازمان لیگ با اشاره به این موضوع که بازده زمانی لیگ 94 نسبت به سال گذشته کمتر شده افزود: با توجه به اینکه تکواندوکاران در رده های سنی خردسالان و نونهالان،زمان رشدشان است و کنترل وزن بازیکنان مشکل است ، درنظر گرفتیم بازده زمانی لیگ امسال را کوتاه کنیم و پس از 4 هفته برگزاری لیگ امسال را به پایان برسانیم.
وی گفت: موارد فنی و اجرایی رقابتهای لیگ باشگاه های استان تهران طبق آیین نامه لیگ برگزار می شود و سعی می کنیم در لیگ 94 شاهد رقابتهای جذاب و بدون حاشیه باشیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.