تاریخ: 2015-07-13 شناسه خبر: 3418

به شایعات توجه نکنید، در فدراسیون هستم

نایب رییس فدراسیون هندبال

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  شایعاتی درباره جدایی پروانه نظرعلی از فدراسیون هندبال مطرح شد. ظاهرا شرایط در فدراسیون برای نایب رییس بانوان فراهم نبود و کار تا جایی بالا گرفت که فدراسیون اعلام کرد برای اعزام نوجوانان و جوانان دختر مسابقات قهرمانی آسیا بودجه مالی ندارد و اعزام ها صورت نمی گیرد.

این موضوع باعث شد نظرعلی فدراسیون را تهدید به استعفا کند و همین سبب شد فدراسیون با کمک یک اسپانسر شرایط اعزام تیمهای بانوان را فراهم کند.

مدتی بعد دوباره شایعه برکناری یا استعفای نظرعلی از نایب رییس فدراسیون هندبال شنیده شد. این بار داستان بر سر قرعه کشی لیگ بود که ظاهرا هیچ هماهنگی با نایب‌رئیس بانوان صورت نگرفته به همین دلیل مراسم قرعه‌کشی و شروع لیگ به تعویق افتاده است.

بعد از این اتفاق شنیده شد مسئولان فدراسیون از نظرعلی خواسته اند در محل کارش حاضر نشود و بر اساس شایعات جدایی او از فدراسیون قوت گرفت. در همین رابطه خبرنگار برنا با پروانه نظرعلی تماس گرفت و وقتی این شایعات را با وی در میان گذاشت، نایب رییس بانوان فدراسیون هندبال پاسخ داد: “همه این اخبار را تکذیب می کنم. من الان در فدراسیون هستم و در جلسه ای مربوط به هندبال بانوان حضور دارم.”

باید دید طی روزهای آینده چه اتفاقی رخ می دهد و آیا باز هم شاهد حضور نظرعلی به عنوان یک چهره دانشگاهی در فدراسیون هندبال خواهیم بود یا شایعاتی  که توسط او تکذیب شد صحت دارند و عمر کارنظرعلی در فدراسیون هندبال که حکمش را از مهدوی گرفت به این زودی به پایان می رسد!

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.