تاریخ: 2015-07-13 شناسه خبر: 3487

حضور هفت هزار ورزشکار در مسابقات ورزشی امیدهای آینده تهران

مسابقات ورزشی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ حمید رضا گرشاسبی عصر دوشنبه در جمع روسای ادارات و هیات های ورزشی استان تهران که در اداره کل ورزش و جوانان استان تهران برگزار شد افزود: مسابقات ورزشی امیدهای آینده از 12 مردادماه به مدت 10 روز در تهران شروع می شود. وی ادامه داد: در این مسابقات بیش از هفت هزار ورزشکار دختر و پسر تهران در قالب 59 رشته ورزشی شرکت می کنند.

گرشاسبی خاطرنشان کرد: 31 رشته مخصوص پسران و 28 رشته مربوط به بخش دختران است.

وی گفت: در بخش پسران 15 رشته بصورت یک روزه، 11 رشته دو روزه و سه رشته توپی به مدت 10 روز ادامه می یابد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان تهران ادامه داد: در بخش دختران نیز 12 رشته یک روزه، 10 رشته دو روزه و چهار رشته ورزشی توپی بمدت 10 روز برگزار می شود.

وی بیان کرد: در این مسابقات در نظر داریم در فصل اوقات فراغت جوانان و امیدهای ورزش پایتخت را به مسیر درست هدایت کنیم و با برنامه ریزی 10 روزه بتوانیم استعدادهای برتر را به تیم های حرفه ای معرفی کنیم.

گرشاسبی اظهار داشت: در این مسابقات کمیته های فنی، مسابقات، امنیت و انتظامات، رسانه و مطبوعات، خدمات و تشریفات، پزشکی و ارزیابی تشکیل می شود تا روند این مسابقات را به نحو مطلوبی پوشش دهد و در پایان نیز عملکرد تک تک هیات های ورزشی استان تهران نیز بررسی می شود.

وی اضافه کرد: امیدواریم با این حرکت ورزشی بتوانیم ورزش استان تهران را همانند گذشته پویا معرفی کنیم و بتوانیم تهران را به عنوان الگویی خاص برای ورزش کشور معرفی کنیم.

همچنین در این نشست حسن میرزا آقابیک معاون امور ورزش اداره کل ورزش و جوانان استان تهران خاطرنشان کرد: یکی از کلیدی ترین محور برگزاری مسابقات امیدهای ورزش تهران توجه به جوانان و پشتوانه سازی برای تیم ملی است.

وی خاطرنشان کرد: ورزش تهران چند سالی در نقطه صفر باقیمانده که امیدواریم با توجهات مختلف بتوانیم این رکود را از ورزش تهران خارج کنیم و جایگاه پایتخت را در ورزش کشور سر و سامان دهیم.

آقابیک ابراز امیدواری کرد در مسابقات پیش رو ادارات ورزشی استان تهران و 47 هیات ورزشی استان بصورت مستمر در برگزاری این مسابقات همکاری داشته باشند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.