تاریخ: 2015-07-13 شناسه خبر: 3492

طلای المپیک را می خواهم

خسروفر

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ خسروفر پنجمین طلایی ایران در یونیورسیاد جهانی در کره است . وی در این دیدار در راند طلایی مقابل لوییس مایزرو 8 بر 7 پیروز شد. نماینده وزن پنجم ایران برای رسیدن به فینال ابتدا رقیب مکزیکی خود را با نتیجه 12 بر 9 شکست داد و در ادامه مقابل مارکو موتاک از کرواسی 4 بر 2 پیروز شد و در جمع هشت نفر پایانی رقیب تایلندی را با نتیجه 11 بر 10 از پیش رو برداشت. وی در دیدار نیمه نهایی مقابل اوالد گلسمان با نتیجه 15 بر 8 پیروز شد و به فینال رسید. و ی در بازی فینال نیز پس از تساوي 7-7 در راند طلايي، از سد “مايزروي” فرانسوي گذشت و طلایی شد. به همین جهت دقایقی را با این دلاور شیراذی همکلام شدیم :

کدام مسابقه بیشتر برای شما حساس بود ؟

با توجه به سطح بالای بازیها همه مسابقات برای من حساس بود. همانگونه که مشاهده کردید حریفان بسیار قدرتمندی در این رقابت‌ها داشتم و به لطف خدا توانستم مدال طلا را از آن خودم کنم.

هدف اصلی شما چیست ؟

هدف اصلی من در درجه اول پوشیدن پیراهن تیم ملی است و هدف بزرگترم حضور در مسابقات المپیک و کسب مدال طلای این رقابت‌هاست.

 در بازی پایانی دیدار نفس گیری داشتی ؟

درست اشاره کردید  تصور می‌کردم بازی را برده‌ام و برای همین دنبال یک نیم خطا بودم، ولی از آنجا که به حریف پشت کردم، داور امتیاز کامل را به حریف فرانسوی داد و رقابت به امتیاز طلایی کشید.

قضیه کمک برادر دوقلو و کمک وی چیست ؟

واقعا  از برادر دوقلوی خودم تشکر می کنم چون  همه انگیزه و موفقیت‌های من به خاطر حمایتها و احساس خوشایندی است که برادرم به من می‌دهد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.