تاریخ: 2015-07-13 شناسه خبر: 3495

برتری استقلال برابر بهمن

به گزارش سایت ورزش بانوان  به نقل از باشگاه استقلال، دیدار تدارکاتی دو تیم استقلال و بهمن با برتری سه بر صفر آبی پوشان پایتخت به پایان رسید. به این ترتیب استقلالی‌ها آغاز کار خود را برای لیگ آتی با پیروزی پشت سر گذاشتند.

در ابتدای بازی، سیدمهدی رحمتی، امین حاج‌محمدی، هرائر مگویان، روزبه چشمی، محمدرضا سلیمانی، فرشید اسماعیلی، امید ابراهیمی، میثم مجیدی، جابر انصاری، بهنام برزای و سجاد شهباززاده برای استقلال به میدان رفتند.

در نیمه نخست این دیدار به دلیل گذراندن دوران بدنسازی، شاگردان مظلومی نتوانستند بازی خودشان را ارائه دهند؛ هرچند که بر بازی سوار بودند و فرصت‌های گل خوبی را هم بدست آوردند.

استقلالی‌ها در نیمه نخست توسط شهباززاده و مجیدی در دقایق 20 و 35 به گل رسیدند اما داور مسابقه این گل‌ها را آفساید اعلام کرد.

در نیمه دوم این دیدار استقلال کاملا بر بازی سوار شد و در دقیقه 60 یک ضربه پنالتی به دست آورد که ابراهیمی آن را به گل تبدیل کرد. در ادامه و در دقیقه 63 این دیدار هم روی کار ترکیبی نورافکن و برزای فرصت خوبی برای شهباززاده ایجاد شد که این بازیکن گل دوم را به ثمر رساند و در دقیقه 72 باز هم شهباززاده برای استقلال گلزنی کرد. این بازیکن در دقیقه 72 روی کار ترکیبی خلیلی و نورافکن برای استقلال گل سوم را به ثمر رساند.

از نکات حاشیه‌ای این دیدار می‌توان به این موارد اشاره کرد:

– جابر انصاری در دقیقه 11 این دیدار با مصدومیت در ناحیه گردن روبه رو شد که بعد از چند دقیقه توانست به بازی برگردد.

– در بین دو نیمه این دیدار طالب‌لو به جای رحمتی، کربلایی به جای حاج محمدی و نورافکن به جای انصاری به میدان رفتند. از دیگر تعویض‌های استقلال در اواسط نیمه دوم می توان به آمد عباس‌زاده به جای اسماعیلی، مهدی رجبی به جای برزای، شعبانلو به جای هرائر مگویان و خلیلی به جای مجیدی اشاره کرد.

– پرویز مظلومی و مجید صالح با لباس ورزشی در کنار زمین حضور داشتند.

– کرار، برهانی، عمران‌زاده و رمضانی در بین دو نیمه زیر نظر بدنساز استقلال به تمرین مشغول بودند.

– دروازه‌بانان استقلال که در این دیدار روی نیمکت بودند، زیر نظر ترابپور به تمرین پرداختند.

– حدود 250 تماشاگر از این دیدار دیدن کردند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.