تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3533

عروسک قدیمی پرطرفدار به تلویزیون برمی‌گردد

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ برنامه ترکیبی کودکانه «اون بالاها» به تهیه کنندگی لیلا مردانیان تولید شده و مهارت‌های زندگی را به مخاطبان خردسال آموزش می‌دهد.

این برنامه قصد دارد در فصل تابستان، کارهایی که در مهد کودک به بچه‌ها آموزش داده می‌شود را به صورت عملی به خردسالان و خانواده‌ها بیاموزد.

سوسن کرامتی که مخاطبان شبکه دو او را با تهیه کنندگی برنامه «سنجد» به خاطر می‌آورند برای فصل تابستان نمایش زنده عروسکی «گروه امداد» را برای کودکان روی آنتن می‌برد.

در این مجموعه نمایشی هم «سنجد» ماجراجو به همراه دوستانش شیوه های اصلاح الگوی مصرف را به بچه‌ها آموزشمی‌دهند.

همچنین نوجوانان می‌توانند با سری جدید دو برنامه « دیده شو» و «شهر به شهر» همراه شوند و تازه هایی از دنیای علم، فنآوری و مهارت را در «دیده شو» و دیدنی هایی از مناطق گوناگون و مختلف کشور عزیزمان ایران را در «شهر به شهر» مشاهده کنند.

همچنین مجموعه تلویزیونی «محله گل و بلبل» به تهیه کنندگی مسلم آقاجانزاده که از اول ماه رمضان همزمان با شروع فصل تابستان پخش آن آغاز شده بود همچنان ادامه می‌یابد. مجموعه جدید عمو پورنگ که با حضور داریوش فرضیایی،امیر محمد متقیان، آرش میر احمدی، بهنوش بختیاری، نعیمه نظام دوست، نادر سلیمانی، ابراهیم شفیعی، امیر نوری، حمید کاشانی، عرفان به رزین، حدیث فولادوند، امیر سهیلی، میلاد رمضانی، امیر کیوان معصومی، پیمان مرادی در حال ساخت و پخش است،‌ در ادامه فصل تابستان پنجشنبه‌ها و جمعه‌ها از ساعت 18 تا 19 کودکان و نوجوانان را با خود همراه می‌سازد.

برنامه های «از لاک جیغ تا خدا»، «کوی محبت»،‌ «خوبی از خودتونه»،‌ «زنده باد زندگی»، «ما ایرانی‌ها»، «طبیعت 360درجه»، «باران»،‌ «ریحانه»،‌ «یک فنجان سلامت»، «راه آرامش»، «از آسمان»، ‌«پلی به گذشته»، «زنگ تاریخ»، «همت ماندگار» و مسابقه های تلویزیونی «ثانیه‌ها»، «نیرو به توان 2»، ‌«این خانواده» و «دست پخت های خودمانی» هم در این ایام باتغییرات مختلف ساختاری،‌ رویکردی و پردازش جدید محتوایی روی آنتن می‌روند و می‌کوشند اوقات فراغت مناسبی را برای مخاطبان تلویزیون فراهم کنند./ایلنا

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.