تاریخ: 2016-09-05 شناسه خبر: 35528

همگام با ورزش؛

عرب عامری استعفا داد

عرب‌عامری

پس از ارائه درخواست استعفای الهه عرب عامری-نایب رئیس فدراسیون در امور بانوان، مهدی تاج-رئیس فدراسیون فوتبال با استعفای وی موافقت کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ رئیس فدراسیون فوتبال با استعفای عرب عامری موافقت کرد. مهدی تاج پس از استعفای نایب رئیس فدراسیون تقدیر نامه ای را به دکتر عرب عامری اهدا کرد.

در متن لوح تقدیر نامه تاج به عرب عامری آمده است: اهتمام در خدمت صادقانه به جامعه ورزش همراه با نگاه برنامه محور در فوتبال بانوان و همگرایی با کلیه زیر ساخت های فدراسیون فوتبال در طول خدمت شما همواره مشهود بود.

در ادامه پیام تقدیر رئیس فدراسیون به عرب عامری آمده است: اکنون پس از سال ها مدیریت شایسته شما که منجر به قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان کشور در آسیا در اولین دوره از این مسابقات شد، باتوجه به استعفای مکرر شما بدینوسیله ضمن موافقت و بهره مندی از تجربیات گران سنگ شما، در آینده به سهم خویش از خدمات صادقانه شما به مجموعه ورزش کشور خصوصا خانواده بزرگ فوتبال نهایت قدردانی و سپاسگزاری را داشته و توفیق روز افزون آن عزیز در خدمت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را از درگاه خداوند منان مسئلت داریم.

الهه عرب عامری با ارسال نامه ای به مهدی تاج اعلام کرده بود که با توجه به سوابق تخصصی و آموزشی اینجانب در رشته علوم ورزشی و تجربه سالیان طولانی به عنوان نایب رئیس بانوان در فدراسیون های مختلف، بنا به درخواست مسئولین و با علاقه شخصی به فدراسیون فوتبال آمدم و در مدت یک سال و نیم تمام، سعی و تلاش خویش را خالصانه در جهت پیشبرد اهداف فدراسیون چه در زمان کفاشیان و جنابعالی انجام دادم.

حاصل تمام تلاش ها منجر به قهرمانی تیم ملی فوتسال بانوان برای اولین مرتبه در آسیا شد. البته بدون شک تلاش همکاران قبلی نقش بسزایی در این موفقیت ها داشته است. همانگونه که مستحضرید چندین مرتبه بنا به دلایل مختلف شخصی و کاری درخواست استعفا کردم که هر بار با مخالفت آقای کفاشیان و جنابعالی مواجه شد. در نهایت با توجه به شروع سال تحصیلی دانشگاه و تراکم فعالیتهای آموزشی و تحقیقاتی خواهشمند است، نسبت به قبول درخواست مجدد استعفای اینجانب با نظر مساعد دستور مقنضی را صادر فرمائید.

بدیهی است در زمان خدمت و پس از آن تمام تلاش خود را با کمال میل و کما فی السابق برای کمک و همکاری در زمینه فوتبال بانوان انجام خواهم داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *