تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3559

اسامی ملی‌پوشان دوومیدانی ایران برای جام کازانف

دووميدانيبه گزارش سایت ورزش بانوان ؛ یازده ملی‌پوش به مسابقات دوومیدانی جام کازانف در قزاقستان اعزام خواهند شد تا یکی از بهترین شانس‌های خود برای کسب سهمیه المپیک 2016 ریو را به بوته آزمایش بگذارند.

طبق تصمیم فدراسیون در بخش مردان وحید صدیق در پرش سه گام، کیوان قنبرزاده در پرش ارتفاع، حسن تفتیان در دوی 100 متر، رضا قاسمی در 100 و 200 متر، محمد حسین ابارقی در 200 متر، سجاد هاشمی و مهدی زمانی در دوی 400 متر و خلیل ناصری و احمد فرود در دوهای نیمه استقامت نمایندگان کشورمان خواهند بود.

همچنین در بخش بانوان لیلا رجبی دارنده نخستین مدال تاریخ ایران در بازی‌های آسیایی (بازی‌های آسیایی 2014 اینچئون کره-مدال نقره) در پرتاب وزنه و الناز کمپانی،‌ رکورددار ملی دوی 100 متر با مانع در ترکیب تیم ملی قرار گرفتند.

لیلا رجبی که پیش از این به دلیل مصدومیت در رقابتهای قهرمانی و جایزه بزرگ آسیا شرکت نکرده بود، در حال حاضر کازانف را بهترین فرصت برای کسب ورودی المپیک 2016 می داند.

لازم به یادآوری است کیوان قنبرزاده در آخرین رقابت خود در جایزه بزرگ آسیا موفق به تکرار رکورد ملی ( رکورد خودش- 2.26 ) شد و با ورودی المپیک تنها سه سانتیمتر فاصله دارد که این میدان فرصت خوبی است تا او نیز توانایی های خود را برای کسب سهمیه به نمایش بگذارد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.