تاریخ: 2016-09-06 شناسه خبر: 35605

در پی حواشی فوتبال ایران؛

نائب رئیس استعفا داد، دعوا ها اوج گرفت!

ادامه تغییرات مدیریتی در فدراسیون فوتبال/ عرب‌عامری می‌رود، شهریاری می‌آید

سرمربی تیم لیگ برتری فوتبال بانوان با انتقاد از رویه نایب‌رئیس مستعفی فدراسیون گفت: از وقتی که آمد خیلی‌ها خانه‌نشین شدند چون از جنس فوتبال نبود.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از خبرگزاری فارس؛ سیما بیات درباره اینکه بعد از استعفای عرب‌عامری، فوتبال بانوان به فردی نیاز دارد که از جنس این خانواده باشد، اظهار داشت: اگر نایب‌رئیس بانوان از جنس فوتبال باشد دیگر لازم نیست از جای دیگر نیرو بگیرد و از آنها استفاده کند. من از دهه ۷۰ بازیکن به تیم ملی معرفی کردم، اما بعد از آمدن عرب‌عامری خانه‌نشین شدم.

وی افزود: فرزانه توسلی را من ساختم و فرشته کریمی بازیکن من بوده است. نیلوفر اردلان هم سال‌ها با من کار کرده، اما کنار گذاشته شدم. در اسفند سال ۹۳ نامه‌ای اعتراض‌آمیز به رباب شهریان معاون امور بانوان وزارت ورزش نوشتم و هیچ جوابی نگرفتم.

سرمربی تیم لیگ برتری فوتبال بانوان پاس همدان در ادامه صحبت‌هایش با اشاره به اینکه عرب‌عامری از این اعتراض ناراضی بود، عنوان کرد: بعد از اعتراضم عرب عامری به من گفت حالا که شکایت کرده‌ای حقت را گرفتی؟ حدود ۲ ماه است که درخواست کردم با عرب‌عامری جلسه بگذارم، اما گفتند وقت ندارد. خانم سپنچی در آن زمان حتی ساعت ۹ شب هم پاسخ ما را می‌داد چون از جنس خودمان بود.

بیات همچنین با بیان اینکه مشخص نیست چرا حدود ۸ نفر بعد از حضور عرب‌عامری کنار گذاشته شدند، تصریح کرد: بارها گفتیم به ما میدان بدهید قبول نکرد. از تاج می‌خواهیم شخصی فوتبالی را انتخاب کند حتی اگر دکترا نداشته باشد.

وی در پاسخ به این سوال که غیر از شما افراد دیگری هم به وزارت ورزش شکایت کردند یا خیر، اظهار داشت: بله مثل یاری که با اعتراضش سرمربیگری فوتسال جوانان را به او دادند.

یک پاسخ به “نائب رئیس استعفا داد، دعوا ها اوج گرفت!”

  1. سیما بیات گفت:

    میخواستم جمله ی اخر رو اصلاح کنم که همچنین نایب رئیس فوتبال در حق خانم یاری حق کشی کردند و بعد از ماهها زحمت ایشان را نادیده گرفتن و زمانیکه مرتکب اشتباه خود شدند با هزار التماس دوباره از ایشان دعوت کردند که تیم جوانان رو بگیرند ولی حقشون بزرگساللن بود

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *