تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3566

نائب رئيس فدراسيون بدمينتون بانوان: پيشرفت قابل توجهي داريم

بدمينتون بانوان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ مددي افزود: طبق برنامه‌ از ابتداي سال ملي‌پوشان علاوه بر اينکه در اردوها حاضر شدند بطورجدي و مستمر در عرصه بين‌الملل حاضر شده و در مسابقات مختلف از جمله کمپ تمريني مالزي، مسابقات قهرماني بزرگسالان آسيا در چين ‌مسابقات سريلانکا و همچنين مسابقات بين‌المللي قزاقستان شرکت کردند و بعد از رقابت‌هاي قزاقستان ملي‌پوشان راهي اردوهاي تيم ملي خواهند شد تا براي مسابقات بين‌المللي ترکيه خود را آماده کنند.
حضور درعرصه بين‌المللي از اهميت بسيار بالايي برخوردار است و باعث مي شود تا علاوه بر اينکه تجربه ملي‌پوشان افزايش يابد بلکه تاثير مثبتي هم در رنکينگ شان داشته باشد.
وي افزود: خوشبختانه دانش مربيان حاضر در اين رشته ورزشي بسيار خوب و فدراسيون تلاش کرده است تا با برگزاري کلاس‌هاي بين‌المللي زمينه رشد آنها را خيلي خوب فراهم کند .
ما در گذشته يکي دو دوره حضور مربي خارجي راتجربه کرده‌ايم ولي از آنجا که مربي حرفه‌اي محسوب نمي‌شدند کارايي مورد انتظار ما را نداشتند.
قطعا حضور يک مربي خارجي حرفه‌اي مي‌تواند بسيار مفيد و موثر باشد هر چند که فدراسيون تلاش کرده تا با اعزام مربيان ايراني به کمپ‌هاي تمريني و برون مرزي زمينه رشد و پيشرفت آن‌ها را حتي‌المقدور فراهم کند.
ما حتي در بخش استعداديابي و استعدادپروري ها گام‌هاي بلندي برداشتيم و حتي در اين رابطه جلوتر از آقايان هستيم بنابراين با کمبود بازيکن مواجه نيستيم که اين هم يکي از موفقيت هاي فدراسيون به حساب مي آيد.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.