تاریخ: 2016-09-10 شناسه خبر: 36035

تنیس اوپن آمریکا؛ شوک سوم میزبان و حذف سرنا ویلیامز توسط کارولینا پلیسکووا

تنیس اوپن آمریکا؛ شوک سوم میزبان و حذف سرنا ویلیامز توسط کارولینا پلیسکووا

کارولینا پلیسکووا تنیسور بدون سید و اهل جمهوری چک که در نهایت ناباوری به نیمه‌نهایی مسابقات تنیس اوپن آمریکا رسیده بود موفق شد سرنا ویلیامز تنیسور شماره 1 زنان جهان را شکست دهد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ کارولینا پلیسکووا تنیسور بدون سید و اهل جمهوری چک که در نهایت ناباوری به نیمه‌نهایی مسابقات تنیس اوپن آمریکا رسیده بود موفق شد سرنا ویلیامز تنیسور شماره زنان جهان را شکست دهد.

کارولینا پلیسکووا

پلیسکووا در نیمه‌نهایی رقابت‌های تنیس اوپن آمریکا در نهایت خونسردی و آرامش و بدون ذره‌ای استرس به مصاف ستاره بی چون و چرای تنیس زنان جهان رفت و در برابر او قدرت‌نمایی کرد. کارولینا در نهایت باعث حذف سرنا از نیمه‌نهایی رقابت‌های تنیس اوپن آمریکا در دو ست با نتایج ( ۶ بر ۲ ، ۷ بر ۶ ) شد. مروری بر رقابت‌های اخیر سرنا ویلیامز، خصوصا حذف زود هنگام او در المپیک ریو نشان می‌دهد سرنای ۳۵ ساله پا به سن گذاشته و شاید بهتر باشد در اوج قدرت خداحافظی کند تا اینگونه شاهد حذف او توسط تنیسورهایی بدون سید نباشیم.

در دیگر دیدار نیمه‌نهایی مسابقات تنیس اوپن آمریکا، آنجلیک کربر تنیسور آلمانی شماره ۲ زنان جهان موفق شد کارولین ووزنیاکی از دانمارک را شکست دهد و به فینال رقابت‌ها صعود کند.

امروز ۱۰ سپتامبر آنجلیک کربر و کارولینا پلیسکووا در فینال رقابت‌ها به مصاف یکدیگر می‌روند تا تکلیف قهرمان بخش انفرادی تنیس زنان در چارچوب مسابقات اوپن آمریکا مشخص شود.

همچنین در دیدار رده‌بندی سرنا ویلیامز و کارولین ووزنیاکی برای کسب عنوان سومی با یکدیگر رقابت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *