تاریخ: 2015-07-14 شناسه خبر: 3604

میشل اوباما طراح دکور داخلی می‌شود؟!

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ در فوریه این سال، بانوی اول اتاق غذاخوری خانوادگی خانه رئیس جمهور را نوسازی کرد و حالا اتاق ناهارخوری دولت را درست می‌کند.
طبق نوشته بوستون گلوب، فضای ناهارخوری با صندلی‌ها و پارچه‌های جدید رنگ تازه‌ای به خود گرفت. اگرچه اندک، اما این تغییرات که از آنها رونمایی شد، جلوه تازه‌ای به اتاق بخشید. این اتاق از سال 1998 در طول ریاست کلینتون احتمالا به خواست بانوی اول آن زمان، هیلاری کلینتون، تغییری نکرده بود.

میشل اوباما طراح دکور داخلی میشود

می‌توان گفت که با گذر زمان در قرن 21 فضای تازه‌ای پیدا کرد. پنجره راه راه زرد و آبی جایگزین پرده‌های گل‌دار (که در بالا نمایش داده شده) شد. و صندلی سفارشی ماهاگونی جای صندلی‌هایی با پارچه طلایی رنگ را گرفت. در سال 2012 فرش‌ها با طرحی جدید و هماهنگ با به روزترین مدل‌های، نو شدند.
حال به نظر شما تغییر چنین مکانی که مهمترین و موثرترین شخصیت‌های سیاسی در آنجا میزبانی خواهند کرد، چقدر هزینه خواهد داشت؟ مجموع کلی 590 هزار دلار بود که توسط کاخ سفید پرداخت شد.
وقتی هیلاری کیلینتون دنبال ریاست جمهوری است، جالب می‌شود از فکر او نسبت به اتاق ناهار خوری دولت جدید بدانیم. آیا او باید به این فکر کند که بار دیگری در کاخ سفید زندگی خواهد کرد؟
به طراحی جدید که در تصویر پایین نمایش داده شده نگاهی بیندازید.

میشل اوباما طراح دکور داخلی میشود

منبع: مدآنلاین

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.