تاریخ: 2015-07-15 شناسه خبر: 3655

چند خبر ورزشی از استان گلستان

لیگ باشگاه های کوهستان

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ هیات دوچرخه سواری استان گلستان این رقابت ها در مقاطع سنی بزرگسالان و جوانان از ششم تا نهم مرداد برگزار می شود.

تیم های شرکت کننده می بایست اعلام آمادگی خود را حداکثر تا پایان وقت اداری سی و یکم تیر ماه جاری به شماره نمابر 88844964 021 ارسال کنند.

بر اساس اعلام این هیات، تیم بزرگسالان شامل چهار ورزشکار و جوانان شامل سه ورزشکار است.

بر اساس زمان بندی انجام شده، پذیرش تیم ها و جلسه فنی روز ششم مرداد، مسابقه کراس کانتری بانوان هفتم مرداد، مسابقه دانهیل آقایان هشتم مرداد و مسابقه کراس کانتری آقایان نهم مرداد خواهد بود.

در مسابقات قهرمانی کشور دانهیل جوانان که خرداد ماه در تهران برگزار شد دو دوچرخه سوار گلستانی عناوین دوم و سوم را به دست آوردند.

***

بوکسور گرگانی برای حضور در بازی تدارکاتی کشور اوکراین به اردوی تیم ملی دعوت شد.

بر اساس اعلام هیئت بوکس شهرستان گرگان، پس از جلسه کمیته فنی فدراسیون بوکس با سرمربی اوکراینی تیم ملی، حسن شاهینی بوکسور گرگانی وزن 81 کیلوگرم برای بازی تدارکاتی با تیم ملی اوکراین، به این کشور اعزام شد.

مسابقات بوکس قهرمانی آسیا در کشور تایلند برگزار می شود.

***

از سوی وزارت ورزش و جوانان دومین مسابقات سراسری قرآن کریم ویژه ورزشکاران و جوانان کشور برگزار می شود.

این مسابقات در موضوعات حفظ آیات موضوعی، حفظ بیست جزء، حفظ احادیث موضوعی، حفظ ده جزء، مفاهیم، قرائت، ترتیل، دل نگاشته، حفظ سه جزء و اذان ویژه ورزشکاران و جوانان و کارکنان وزارت ورزش و جوانان برگزار می گردد.

علاقه مندان می توانند با مراجعه به پایگاه: www.tartil.ir و www.msy.jov.ir از نحوه ثبت نام در تیر و مرداد ماه 94 اطلاع یابند.

برگزاری مسابقات در مرحله شهرستانی و استانی در شهریور، مهر و آبان و در مرحله کشوری زمستان 94 خواهد بود.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.