تاریخ: 2016-09-17 شناسه خبر: 36784

تیم گلستان راهی مرحله دوم لیگ برتر کبدی بانوان شد

نایب رییس هیات کبدی گلستان گفت: تیم گلستان با کسب 3 پیروزی متوالی و با اقتدار راهی مرحله دوم رقابت های لیگ برتر کبدی بانوان کشور شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از ایرنا؛ مرحله اول رقابت های لیگ کبدی بانوان باشگاه های کشور در گروه دوم به میزبانی استان گلستان در گرگان برگزار شد و در پایان این رقابت های ۲ روزه تیم های گلستان ، خراسان رضوی و ایلام از گروه اول و تیم های قزوین، کرمانشاه و یزد از گروه دوم ، راهی مرحله دوم این مسابقات شدند.
وی بیان کرد: این مسابقات با حضور ۸ تیم در دو گروه برگزار شد که در گروه اول تیم های گلستان، خراسان رضوی، ایلام، آذربایجان غربی و در گروه دوم تیم های کرمانشاه، سیستان و بلوچستان، آذربایجان شرقی و قزوین با هم دیدار کردند.
نایب رییس هیات کبدی گلستان افزود: براساس برنامه ریزی فدراسیون ۳ تیم برتر هر گروه مرحله مقدماتی جواز حضور در جمع ۱۲ تیم برتر این رقابت ها را کسب کردند.

 نایب رییس هیات کبدی گلستان گفت: تیم گلستان با کسب 3 پیروزی متوالی و با اقتدار راهی مرحله دوم رقابت های لیگ برتر کبدی بانوان کشور شد.

مقصودلو ادامه داد: شش تیم راه یافته از رقابت های این مرحله در گرگان و شش تیم برتر گروه دوم که مسابقات آن در ساری برگزار شد ، در مرحله نهایی لیگ برتر کبدی بانوان با هم رقابت خواهند کرد.
وی گفت: مرحله نهایی این مسابقات اواخر مهرماه برگزار می شود و نفرات برتر آن به اردوی تیم ملی برای حضور در رقابت های جهانی کبدی دعوت می شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *