تاریخ: 2016-09-21 شناسه خبر: 37380

به دنبال انتشار خبر کنار گذاشتن سرمربی اسلونیایی از ترکیب تیم ملی والیبال بانوان؛

قطع همکاری فدراسیون والیبال با مایدا چیچیچ شایعه‌ای بیش نبود

زهره میرسپاسی و مایدا چیچیچ

دبیر فدراسیون والیبال قطع همکاری فدراسیون والیبال با سرمربی اسلوونیایی تیم ملی را تکذیب کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی والیبال بانوان ایران با سرمربی گری مایدا چیچیچ در جام کنفدراسیون‌ها به مقام ششمی رسید و بعد از سال‌ها موفق شد رتبه خود را در آسیا بهبود بخشد. علاوه بر این بانوان ملی‌پوش والیبالیست کشورمان پیش از حضور در جام کنفدراسیون‌ها ( AVC CUP ) با عنوان باشگاه بانک سرمایه در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا شرکت کرد و موفق به کسب عنوان پنجمی شد. عنوانی که خیلی با دست بردن در تاریخ والیبال بانوان ایران آن را تاریخ‌سازی خوانند.

از تمام این‌ها که بگذریم با توجه به زحمات اخیر فدراسیون والیبال برای بانوان بسیاری انتظار تاریخ سازی واقعی و حضور درخشان در این رقابت‌ها را از آنها داشتند که متاسفانه حاصل نشد.

از همین رو بعد از پایان کار ایران در این رقابت‌ها، خبری مبنی بر قطع همکاری فدراسیون والیبال با مایدا چیچیچ منتشر شد و اعلام شد که فدراسیون والیبال از عملکرد او رضایت نداشته است.

محمود افشاردوست دبیرفدراسیون والیبال در گفت وگو با ایسنا با تکذیب این خبر گفت: این بهترین مقام بانوان والیبالیست ایران در ۴۰ سال اخیر و بعد از بازی‌های آسیایی تهران بود. بنابراین در مجموع نتیجه تیم ملی بد نبود.

او ادامه داد: با این حال قطعا بعد از بازگشت به تهران جلسه‌ای را با حضور آقای داورزنی و هم چنین مایدا برگزار می‌کنیم و درباره نتایج صحبت خواهیم کرد و بررسی لازم را انجام می‌دهیم.

افشاردوست در پایان گفت: باید قبول کنیم که تیم ملی ایران نسبت به دیگر تیم‌های آسیایی نقاط ضعف پایه‌ای عمده‌ای دارد که برای رفع آنها باید صبر و تحمل داشته باشیم اما اینکه برخی می‌گویند ما با مایدا قطع همکاری می‌کنیم صحت ندارد و این خبر تکذیب می‌کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *