تاریخ: 2016-09-22 شناسه خبر: 37524

استقبال مردم و مسئولین از قهرمانان پارالمپیکی گنبدکاووس

استقبال مردم و مسئولین از قهرمانان پارالمپیکی گنبدکاووس

آرش خرمالی عضو تیم والیبال نشسته کشورمان و زهرا دانای طوس عضو تیم ملی والیبال نشسته بانوان کشورمان در بازگشت از مسابقات پارالمپیک ریو 2016 برزیل و در بدو ورود به گنبدکاووس ، مورد استقبال مردم، مسئولان و اعضای خانواده خود قرار گرفتند.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از ایرنا؛ مراسم استقبال و تقدیر از این ورزشکاران روز پنجشنبه در فرمانداری شهرستان گنبدکاووس برگزار شد و معاون استاندار و فرماندار ویژه این شهرستان در سخنانی با تقدیر از تلاش های قهرمانان پارالمپیکی این شهرستان در مسابقات ریو ۲۰۱۶ برزیل گفت: عرصه ورزش عرصه بسیار مقدسی است و با کمترین هزینه، حس شادمانی و نشاط و غرور را به جامعه هدیه می کند.

عبدالقدیر کریمی افزود: مسابقات المپیک و پارالمپیک از نظر اهمیت، قابل مقایسه با هیچ مسابقه ورزشی در جهان نیست و صرف حضور کشورها در این مسابقات افتخاری بس بزرگ برای هر کشور است.
وی با تبریک کسب مدال طلای والیبال نشسته مردان پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ به آرش خرمالی والیبالیست گنبدی تیم ملی و کسب مقام پنجم والیبال نشسته بانوان در این مسابقات به زهرا دانای طوس دیگر والیبالیست گنبدی تیم ملی والیبال نشسته بانوان، گفت: تلاش های سخت این عزیران و کسب این مقام های ارزشمند، افتخاری بزرگ برای مردم مسئولان شهرستان گنبدکاووس است.

استقبال مردم و مسئولین از قهرمانان پارالمپیکی گنبدکاووس

فرماندار ویژه شهرستان گنبدکاووس با تشریح توانمندی های این شهرستان در رشته های مختلف ورزشی همچون والیبال ، فوتبال ، سوارکاری و رشته های مختلف ورزش های رزمی گفت: در آینده باید با تلاش بیشتر مسئولان امر، زمینه شکوفایی استعدادهای ورزشی این شهرستان فراهم شود.
در این آیین، آرش خرمالی و زهرا دانای طوس اعضای تیم های ملی والیبال نشسته مردان و بانوان کشورمان نیز، موفقیت های خود را مدیون تلاش های مربیان و دست اندرکاران امر دانسته و از آنها و خانواده های خود تقدیر و تشکر کردند.

استقبال مردم و مسئولین از قهرمانان پارالمپیکی گنبدکاووس

آرش خرمالی موفقیت های خود ر امدیون تلاش های جمعی بچه های والیبال نشسته دانست و گفت: هرچه دارم از بچه های والیبال نشسته گنبدکاووس و مربی و حامی خود آقایان فرشید آشوری و غلامی دارم و مدال طلای خود را تقدیم بچه های والیبال نشسته گنبد می کنم.
زهرا دانای طوس هم با اشاره به کسب مقام پنجمی ایران در مسابقات والیبال نشسته بانوان پارالمپیک ریو برزیل گفت: کسب این مقام نوید بخش اینده ای روشن برای والیبال نشسته بانوان است.
وی ابراز امیدواری کرد: در مسابقات پارآسیایی ۲۰۱۸ ، ایران موفق به کسب سهمیه برای مسابقات پارالمپیک ۲۰۲۰شود.

استقبال مردم و مسئولین از قهرمانان پارالمپیکی گنبدکاووس

وی نیز با تشکر از مربیان خود جبار دولو و فرشید آشوری، موفقیت های خود را در عرصه ورزش مدیون زحمات و تلاش های آنان و حمایت های خانواده خود دانست.
رئیس اداره ورزش و جوانان شهرستان گنبدکاووس نیز ، حضور زهرا دانای طوس از گنبدکاووس در مسابقات پارالمپیک را نخستین حضور یک بانوی گلستانی و گنبدی در این سطح از مسابقات ذکر کرد و آن را به همراه حضور آرش خرمالی در قالب تیم ملی والیبال نشسته مردان ایران، افتخاری بزرگ برای شهرستان و استان گلستان دانست.

استقبال مردم و مسئولین از قهرمانان پارالمپیکی گنبدکاووس

ابراهیم غفاری با اشاره به حضور بازیکنان افتخارآفرین گنبدی در سطح ملی و بین المللی همچون فرهاد قائمی در والیبال و سردار آزمون در فوتبال، ابراز امیدواری کرد: با حمایت های بیشتر مسئولان، ورزش شهرستان گنبدکاووس بیش از گذشته رشد یافته و به جایگاه واقعی خود دست یابد.
در این آیین با اهدای دسته ها و گردن آویزهای گل از والیبالیست های افتخار آفرین گنبدی در مسابقات والیبال نشسته پارالمپیک ریو ۲۰۱۶ تجلیل و قدردانی شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.