تاریخ: 2015-07-16 شناسه خبر: 3877

نعمتی شانس کسب سهمیه المپیک دارد

ورزش

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ تیم ملی تیراندازی باکمان این روزها تمرینات سختی را برای حضور موفق در مسابقات انتخابی المپیک انجام می دهد.

این تیم جمعه هفته آینده با ترکیب زهرا نعمتی، شیوا خرمشاهی و ملیکا عبدالکریمی به مسابقات جهانی دانمارک و انتخابی المپیک اعزام می شود.

حجت الله واعظی برای شاگردانش برنامه فشرده ای را در اردوی پایانی در نظر گرفته است و معتقد است؛ زهرا نعمتی صددرصد شانس کسب سهمیه بازی های المپیک را دارد.

سرمربی تیم ملی تیراندازی باکمان که اصلا دوست ندارد خود را درگیر حاشیه کند، درخصوص شرایط زهرا نعمتی، قهرمان و رکوددار بازی های المپیک به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: نعمتی در آمادگی جسمانی خوبی به سرمی برد و رکوردهایش را این هفته افزایش می دهد تا بتواند در مسابقات جهانی دانمارک نتیجه خوبی کسب کند. به نظر من نعمتی صد در صد شانس کسب سهمیه ورودی المپیک 2016 را دارد.

حجت الله واعظی در خصوص شرایط سایر شاگردانش نیز اظهار داشت: تیم شرایط خوبی دارد و قرار است در این هفته تمریناتشان شکل دیگری پیدا کند و سنگین تر شده و شکل مسابقه ای به خود گیرد.

وی در ادامه افزود: اگر شاگردانم رکوردهایی که در اردو به ثبت رسانده اند را در مسابقات جهانی تکرار کنند می توانند در مسابقات جهانی نیز نتایج خیلی خوبی به دست آورند. اگر این رکوردها به ثبت برسد امیدهای زیادی برای کسب ورودی المپیک داریم و می توانیم بار دیگر شادی را به کمپ برگردانیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.