تاریخ: 2016-10-10 شناسه خبر: 39062

رییس فدراسیون تنیس روی میز:

تغییرات در کادر فنی تیم ملی بانوان برای کسب نتایج بهتر است

مهرداد علی قارداشی

نایب رئیس بانوان با حفظ سمت به عنوان سرمربی تیم های ملی انتخاب شد و رئیس فدراسیون مدعی است اختلالی در روند کاری نایب رئیس به وجود نمی آید.

به گزارش سایت ورزش بانوان، مهرداد علی قارداشی در گفت‌وگو با ایسنا، درباره تغییرات به وجود آمده در کادر فنی تیم‌ ‌ملی بزرگسالان، گفت‌: از عملکرد لیموچی در مدت زمان فعالیتش رضایت کامل داشته ایم، ولی اهداف را برای  المپیک ۲۰۲۰ و  کسب نتایج بهتر برنامه ریزی کرده ایم، به همین دلیل تصمیم گرفته شد تغییراتی را در کادر فنی به وجود آوریم.

نایب رئیس بانوان با حفظ سمت به عنوان سرمربی تیم های ملی انتخاب شد و رئیس فدراسیون مدعی است اختلالی در روند کاری نایب رئیس به وجود نمی آید.

رییس فدراسیون تنیس روی میز در این باره اظهار کرد: کیوانی میتواند از عهده هر دو کار برآید چرا که عمده کار نایب رئیس رسیدگی به تیم های ملی است و این مسئولیت از وظایف اصلی او است. کیوانی نیز مانند لیموچی از قهرمانان این رشته و تحصیلکرده تربیت بدنی است و هر دو خوب هستند ولی تفاوتهایی نیز وجود دارد.

تیم‌ ‌ملی تنیس روی میز بانوان با هدایت لیموچی در  المپیک ۲۰۱۲ لندن و ۲۰۱۶ ریو توانست سهمیه  المپیک را کسب کند و اسفند ماه سال گذشته نیز برای نخستین بار توانست از دسته سه جهانی به دسته دو صعود کند. قارداشی در پاسخ به این سوال که  منظور از کسب نتایج بهتر چیست؟ بیان‌ کرد: یعنی نتایجی که تا به امروز کسب نکرده‌ایم. نتایج کسب شده تا به امروز ضعیف نبوده است و نتایج خوب بوده ولی برای کسب نتایج بهتر تغییرات را به وجود آورده‌ایم.

او در ادامه گفت‌: نتایج لیموچی خوب بوده است. ما هیچ نارضایتی و گله مندی نسبت به یکدیگر نداریم،  ولی در حال‌ حاضر اهداف بهتری را دنبال می‌کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *