تاریخ: 2015-07-17 شناسه خبر: 3952

پایان مسابقات تیراندازی با کمان رمضان هرمزگان

مسابقات تیراندازی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  دور نهایی این مسابقات که دو روز به طول انجامید، امروز در دو رشته ریکرو و کامپوند بانوان و آقایان در مجموعه ورزشی هفت تیر با حضور 55 نفر ورزشکار از باشگاه‌های خلیج پژم، هیئت تیراندازی با کمان هرمزگان، اداره بنادر و دریانوردی و شهرداری بندرعباس به میزبانی سازمان فرهنگی ورزشی شهرداری برگزار شد و در پایان نیز نفرات برتر شناخته شدند.

در این مسابقات به صورت عمومی برگزار و مورد استقبال علاقه‌مندان قرار گرفت، در بخش ریکرو آقایان، امیر زید‌آبادی، هادی مظفری و سعیدمحمدی به ترتیب اول تا سوم و در بخش ریکرو بانوان نیز سارا امیدی، ساغر کهن و مریم دنیایی به عنوان نفرات برتر معرفی شدند.

در بخش کامپوند بانوان نیز معصومه عالی‌پور، فائزه شهابی و تبسم تبرزد به عنوان نفرات برتر شناخته شدند که در همین بخش در حوزه آقایان کیوان نامقی، مصطفی امیدی و آرمان بندری به عنوان برتر شناخته شدند.

این در حالی بود که این مسابقات با حضور مسئولان استانی و برخی از مدیران ارشد مدیریت شهری از جمله شهردار بندرعباس، مدیر عامل ازمان فرهنگی و فرهنگی ورزشی شهرداری بندرعباس و جمعی دیگر از مسئولان برگزار شد.

گفتنی است، در پایان این مسابقات جوایز نفرات برتر توسط مسئولان حاضر اهدا شد.

هرمزگان در سال‌های گذشته همواره در دو رشته مذکور دارای چند ملی‌پوش بوده که علاوه بر این کمان‌دارانی از این استان تاکنون موفق به کسب ده‌ها رتبه برتر در سطح ملی و منطقه‌ای نیز شده‌اند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.