تاریخ: 2016-10-18 شناسه خبر: 39525

ژاپنی‌ها ماکت مرا برای آنالیز ساخته‌اند

عباسعلی: در مسابقات جهانی هیچ رقیبی آسان نیست

حمیده عباسعلی

ملی‌پوش کاراته بانوان گفت: ماکت مرا در یکی از برنامه‌های تلویزیونی ژاپن درست کردند و به نوعی کارم را مورد آنالیز قرار دادند.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از تسنیم حمیده عباسعلی در خبرگزاری تسنیم عنوان کرد: در رقابت‌های جهانی هیج حریفی را نمی‌شود دست کم گرفت و باید با برنامه‌ریزی دقیق با رقبا ربرو شد. به طور مثال در یکی از برنامه‌های تلویزونی ژاپن ماکت من را درست کردند و نحوه کارم را مورد آنالیز قرار دادند. خب اگر ما هم این امکان را داشته باشیم، قطعا می‌توانیم با قدرت بیشتری در مسابقات شرکت کنیم.

وی ادامه داد: تیم ایران در اولین حضورش در رقابت‌های جهانی ثابت کرد که پتانسیل کسب مدال را دارد و حالا تمام کشورها به ایران به چشم تیمی قدرتمند و صاحب مدال جهانی نگاه می‌کنند، البته تاکنون پیش از هیچ مسابقه‌ای قول مدال نداده‌ام اما قطعا در اتریش نیز تمام تلاشم را می‌کنم تا پرچم کشورم را به اهتزاز در بیاورم.

ملی‌پوش ۶۸+ کیلوگرم بانوان کاراته اظهار داشت: به عقیده من اگر قرار است در مسابقاتی همچون رقابت‌های جهانی حاضر شویم باید آماده باشیم و در صورت عدم آمادگی بهتر است اصلا پا به میدان مبارزه نگذاریم. خوشبختانه همه نفرات تلاش کردند و در آمادگی خوبی به سر می‌برند و همه به فکرموفقیت تیم هستند.

عباسعلی گفت: حتی در زمانی که اردوها تعطیل می‌شد و به نوعی به ما استراحت می‌دادند در کنار مربیان تمرینات شخصی را دنبال کردیم و سعی کردیم زمان را از دست ندهیم. به امید خدا برای رسیدن به موفقیت به اتریش می رویم و امیدوارم تک‌تک بچه‌ها با دست پر به کشور بازگردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *