تاریخ: 2015-07-17 شناسه خبر: 3953

۱۴ ایستگاه ورزش صبحگاهی در همدان جانمایی شد

ایستگاه ورزش صبحگاهی

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ هادی سبزواری در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در همدان، اظهار داشت: ورزش صبحگاهی از یکم اردیبهشت‌ماه هر سال در استان همدان آغاز می‌شود.

رئیس هیئت همگانی استان همدان با بیان اینکه ورزش صبحگاهی آقایان در فضاهای باز انجام می‌شود، افزود: 14 ایستگاه ورزش صبحگاهی برای آقایان وجود دارد که می‌توانند از ساعت 6 تا 7 صبح به ورزش بپردازند.

وی با اشاره به اینکه ورزش صبحگاهی بانوان در همدان فعال است، بیان کرد: ورزش صبحگاهی بانوان از ساعت 7 تا 8 در ایستگاه‌های 22 گانه در سالن‌های سرپوشیده انجام می‌شود.

سبزواری با بیان اینکه ورزش صبحگاهی و عصرگاهی در همدان به صورت رایگان برای علاقه‌مندان به ورزش است، عنوان کرد: خانم‌ها و آقایان می‌توانند همه‌روزه از ایستگاه‌های ورزش استفاده کنند.

رئیس هیئت همگانی استان همدان با اشاره به اینکه بالغ‌بر 5 هزار نفر از آقایان در ورزش صبحگاهی شرکت می‌کنند، تصریح کرد: همچنین بیش از پنج هزار نفر خانم نیز در این عرصه فعال هستند.

وی با بیان اینکه خوشبختانه ورزش صبحگاهی در کشور توانسته جایگاه ویژه‌ای پیدا کند، گفت: در استان همدان با حمایت‌های مدیرکل ورزش و جوانان و همچنین اعضای شورای شهر و شهردار از ورزش صبحگاهی استقبال گسترده‌ای از طرف عموم مردم انجام گرفته است.

سبزواری با اشاره به اینکه از اول ماه رمضان استارت ورزش عصرگاهی مخصوص آقایان زده شده و با قوت ادامه دارد، ابراز کرد: افرادی که صبح‌ها نمی‌توانند در ورزش صبحگاهی شرکت کنند، می‌توانند از ورزش عصرگاهی استفاده کنند.

رئیس هیئت همگانی استان همدان اظهار داشت: ورزش عصرگاهی همه‌روزه از ساعت 19 الی 20 در استادیوم قدس همدان انجام می‌شود و کارمندان دولت که صبح‌ها فرصت ورزش کردن را ندارند، می‌توانند از عصرها برای ورزش استفاده کنند.

وی با بیان اینکه مردم می‌توانند با اطمینان خاطر از ورزش‌های صبحگاهی و عصرگاهی استفاده کنند، افزود: ‌مربیان این ورزش‌ها از مربیان مجرب و دارای گواهینامه هستند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.