تاریخ: 2016-10-20 شناسه خبر: 39701

سحر زمانیان مربی تیم ملی بدمینتون بانوان؛

آمادگی بانوان اعزامی به مسابقات بدمینتون مجارستان به سطح انتظارات نزدیک است

آمادگی بانوان اعزامی به مسابقات بدمینتون مجارستان به سطح انتظارات نزدیک است

امیدوار به کسب مقام در مسابقات مجارستان هستیم چرا که آمادگی بازیکنان به سطح انتظار ما بسیار نزدیک است اما نباید حریفان را دست کم گرفت همگی قدر و اکثرا بازیکنان قدرتمند اروپایی هستند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بانوان ملی پوشان بدمینتون کشورمان در روزهای اول تا پنجم آبان ماه جاری زیر نظر سحر زمانیان مربی تیم ملی بدمینتون بانوان در محل کمپ این فدراسیون به تمرین خواهند پرداخت.

خبرنگار سایت ورزش بانوان برای اطلاع از برنامه فدراسیون بدمینتون در بخش بانوان، گفتگویی را با سحر زمانیان مربی تیم ملی ترتیب داد که متن آن در ذیل آمده است:

سحر زمانیان مربی تیم ملی بدمینتون بانوان روز گذشته در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: در حال حاضر برای حضور در مسابقات بدمینتون مجارستان در اردو به سر می‌بریم. این مسابقات هفتم تا دهم آبان ماه برگزار خواهد شد و ما چهارشنبه پنجم آبان راهی مجارستان می‌شویم.

زمانیان ادامه داد: چهار مرحله اردو را تا به حال پشت سر گذاشته‌ایم اردوی آخر در اراک بود که خوشبختانه با کیفیت بالا پیگیری شد. بچه ها آمادگی نسبتا بالایی دارند. از روز شنبه یکم آبان ماه در فدراسیون بدمینتون متصل به اعزام در اردو خواهیم بود.

مربی تیم ملی بدمینتون بانوان گفت: اردوی اراک با حضور شش ورزشکار پیگیری شد ۴ بزرگسال و ۲ جوان در حالیکه تنها ۳ بزرگسال به مسابقات مجارستان اعزام می‌شوند. ثریا آقایی و سارا دلاوری از تهران، یسری بیگی از اصفهان بازیکنانی هستند که به تورنمنت گرجستان می‌روند.

وی در خصوص تورنمنت گرجستان توضیح داد: این تورنمنت به صورت آزاد برگزار می‌شود و با توجه به جدول مسابقات حریفان اکثرا از کشورهای اروپایی هستند. در این مسابقات ما امیدوار به کسب مقام هستیم چرا که آمادگی بازیکنان به سطح انتظار ما بسیار نزدیک است اما باید تأکید کنم که نباید حریفان را دست کم گرفت همگی قدر و اکثر بازیکنان قدرتمند اروپایی حضور دارند.

زمانیان با اشاره به بهبودی کامل مصدومیت ثریا آقایی خاطر نشان کرد: خوشبختانه مصدومیت ثریا برطرف شده و امسال این دومین مسابقه برون مرزی است که اعزام می‌شود. شهریور ماه در مسابقات ویتنام شرکت کرد. البته سطح مسابقات ویتنام بالا بود و اکثرا بدمینتون بازان شرق آسیا در آن حضور داشتند و ثریا مقامی کسب نکرد اما از دیدن بازی او متوجه شدیم که خوشبختانه به سرعت به شرایط سابق بازگشته است.

مربی تیم ملی بدمینتون بانوان در پایان گفت: احتمالا بلافاصله بعد از تورنمنت گرجستان، تیم بدمینتون بانوان بزرگسال کشورمان به تورنمنت آزاد ترکیه اعزام شوند. گویا مسابقات ترکیه آذر ماه برگزار خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *