تاریخ: 2016-10-24 شناسه خبر: 40051

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس:

برای این فصل ریسک کرده و با جوانان در لیگ حاضر شده‌ایم

برای این فصل ریسک کرده و با جوانان در لیگ حاضر شده‌ایم

سرمربی تیم بسکتبال بانوان شهرداری بندرعباس گفت: در این فصل از رقابت‌های سوپر لیگ ریسک کردیم و با جذب نیرو‌های جوان اما با انگیزه به مصاف رقبا می‌رویم.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از تسنیم؛ رضوان باقری در گفت وگو با تسنیم اظهار داشت: با تمام مشکلاتی که پیش رو داشتیم، تیم را برای مسابقات جمع کرده و تمرینات خود را برای حضور در فصل جدید سوپر لیگ آغاز کردیم. با این وجود توانستیم دو بازی نخست خود را با پیروزی پشت سر بگذاریم.

وی ادامه داد: در این فصل از رقابت‌ها سعی کرده‌ایم از بازیکنان جوان استفاده کنیم. تعدادی از بازیکنان تیم ما زیر ۲۰ سال است و از این بابت باید گفت ریسک کرده‌ام اما این بازیکنان جوان انگیزه بسیار بالایی دارند و پر از اشتیاق هستند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری بندرعباس در پاسخ به این سوال که چرا ازبازیکنان باتجربه‌تر و خارجی استفاده نکرده‌اند، گفت: بازیکنان باتجربه‌تر توقعات بالاتری دارند و باید هزینه‌های بیشتری را می پرداختیم. درکنار این موضوع می خواستیم به جوانترها بهای بیشتری بدهیم و با استفاده از نیروی جوانی و روحیه شاداب آنها در این فصل حضور پیدا کنیم.

باقری افزود: باتوجه به مشکلاتی که داشتیم دراین فصل امکان جذب بازیکن خارجی را نداشتیم. اما به ما قول داده‌اند در صورت حضور در مرحله پلی‌آف بازیکن خارجی جذب کنیم.

وی یادآور شد: دراین هفته از رقابت‌ها دو بازی برابر تیم‌های شهرداری تبریزو گروه بهمن داریم. اگر بازیکنان سال گذشته را در اختیار داشتم از حالا می‌گفتم برنده هستیم. اما شرایط این فصل ما فرق دارد اگرچه شاگردان جوانم دو بازی اول را برده‌اند و با انگیزه بالایی به مصاف رقبا می‌رویم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *