تاریخ: 2015-07-18 شناسه خبر: 4008

معرفی برترین‌های مسابقات استانی شطرنج جام رمضان در بجنورد

مسابقات استانی شطرنج

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛ نسیم مهرپرور نائب رئیس هیئت شطرنج استان از پایان مسابقات استانی شطرنج جام رمضان در محل خانه شطرنج در بجنورد خبر داد.

وی از حضور 68 ورزشکار آقا و خانم در این مسابقات خبر داد و گفت: مسابقات شطرنج استان خراسان شمالی به مناسبت ماه مبارک رمضان با حضور 68 ورزشکار از شهرستان‌های بجنورد، شیروان، راز و جرگلان به صورت اپن و در 9 دور به صورت سوئیسی در شهرستان بجنورد برگزار شد.
به گفته رئیس هیئت شطرنج استان خراسان شمالی در قسمت آقایان مصطفی کرم‌زاده، عباس رضاپور، سروش رمضانی، محمد مهدی هجرتی و محمد قاسمی به ترتیب مقام‌های اول تا پنجم را به دست آوردند.
این مسئول گفت: همچنین در قسمت بانوان مهلا نظری به مقام اول رسید، همچنین در رده سنی زیر 12 سال سبحان ادیبی خواه اول شد ،در رده سنی زیر 10 سال آرتین باغدار اول شد و زیر هشت سال نیز محمد نظری به مقام قهرمانی رسید.
مهرپرور یادآور شد: در پایان این مسابقات که با حضور معاون توسعه ورزش استان و رئیس ورزش و جوانان شهرستان بجنورد همراه بود، مبلغ 12 میلیون ریال جوایز نقدی به نفرات برتر اهداء شد.
مهرپرور همچنین از برگزاری یک دور مسابقات شطرنج به روش بیلیتس سرعتی با حضور 20 شرکت کننده خانم در هفت دور طی دو روز در بجنورد هم خبر داد که در پایان این مسابقات مهلا نظری اول شد و شقایق محمدی و پریسا پروین دوم و سوم شدند.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.