تاریخ: 2016-10-25 شناسه خبر: 40166

ملی‌پوش والیبال بانوان:

شبنم علیخانی: قراردادم با بانک سرمایه چندان خاص و بالا نیست

شبنم علیخانی: قراردادم با بانک سرمایه چندان خاص و بالا نیست

ملی‌پوش پیشین تیم والیبال بانوان گاز در آستانه پیوستن به تیم بانک سرمایه است. او رفتار خود را در خصوص پیوستن به این تیم حرفه‌ای قلمداد کرد.

شبنم علیخانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم در خصوص پیوستن به تیمی جدید اظهار داشت: بانک سرمایه رقمی را برای قرارداد به من پیشنهاد داده که حقم است، البته هنوز قراردادم را به صورت رسمی امضا نکرده‌ام اما توافقات با این تیم صورت گرفته است.

وی در خصوص جداشدنش از تیم گاز اظهار داشت: من رفتار حرفه‌ای داشتم و سعی کردم مثل یک ورزشکار حرفه‌ای عمل کنم. در شرایطی که بسیاری از تیم‌ها بازیکنان خود را جذب کرده‌اند و وضعیت تیم‌ها مشخص شده است اما تیم گاز صحبتی با من به عنوان ورزشکار این تیم انجام نداد و هیچ اقدامی در این خصوص نکرد.

ملی‌پوش پیشین تیم گاز ادامه داد: تیم گاز تیم خوبی است و مربیان بسیار خوبی دارد. من سه سال با این تیم در لیگ حضور داشتم و سال گذشته با تیم گاز عنوان قهرمانی را به دست آوردیم. بانک سرمایه زمانی که پیشنهادش را با من مطرح کرد رقم پیشنهادی آنها را به مسئولان گاز اعلام کردم و آنها موافقت کردند اما اقدامی نشد.

گاز تهران

علیخانی افزود: قرادادم با بانک سرمایه را هنوز رسمی نکرده‌ام اما در این میان به من گفتند که غیرت ندارم چون از تیم گاز جدا شده‌ام. واقعا نمی‌دانم چرا این حرف را به من می‌زنند. زمانی که از تیم ذوب آهن جدا شدم و به تیم گاز پیوستم و به عنوان یک بازیکن غیر بومی در این باشگاه حضور داشتم آن موقع بی‌غیرت نبودم اما حالا هستم. من برای تیم گاز کم نگذاشته‌ام و همواره برای این تیم و مربیان و بازیکنانش احترام قائل هستم.

پاسور تیم ملی والیبال بانوان گفت: تیم گاز یک تیم دولتی است و نیمی از بازیکنان این تیم نیز از پرسنل این شرکت است. مسئولان این تیم هرزمان که قراردادی را با من و دیگر ملی‌پوشان تنظیم می‌کردند با منت می‌گفتند باید ازقراداد بازیکنان دیگر کم کنیم تا به قرارداد شما اضافه شود. من به خاطر مربیان خوب تیم گاز سه سال در این تیم حضور داشتم و کاملا حرفه‌ای حالا با تیم دیگری قرارداد می‌بندم.

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رقابت‌های لیگ برتر والیبال بانوان ۸ آبان ماه قرعه‌کشی می‌شود و تیم بانک سرمایه برای نخستین بار در بخش بانوان تیمداری می‌کند و در لیگ بانوان حضور پیدا می‌کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.