تاریخ: 2016-10-25 شناسه خبر: 40170

مربیان خارجی مد نظر رییس فدراسیون برای جودوی بانوان

مربیان خارجی مد نظر رییس فدراسیون برای جودوی بانوان

ندا مطلبی به نگاه ویژه‌ رییس فدراسیون به بخش بانوان اشاره کرد و گفت: درخشان نگاه ویژه‌ای به بخش جودوی بانوان دارد و قول هر گونه همکاری را در این زمینه داده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا؛ نایب رییس بانوان فدراسیون جودو در گفت‌وگو با ایسنا، با بیان این که درخشان نگاه ویژه‌ای به بخش بانوان دارد، ادامه‌ داد: در سال ۱۳۷۸ در بخش اداری فدراسیون جودو فعالیت داشتم و در آن زمان درخشان نیز در فدراسیون حضور داشت و بعد از رفتن درخشان دیگر فعالیتی در فدراسیون جودو نداشته‌ام. با توجه به اینکه درخشان فرد شناخته شده ای در جودو است و دارای کرسی در فدراسیون آسیاست بسیار می‌تواند به جودوی بانوان کمک کنند.

او در ادامه افزود: هفته‌ گذشته درخشان از من دعوت کرد و درباره نایب رییسی فدراسیون با یکدیگر صحبت کردیم. درخشان در صدد آوردن مربی خارجی برای هدایت تیم‌های ملی جودوی بانوان است.

وی در ادامه افزود: امروز جلسه‌ای را با سرمربی تیم‌های ملی برگزار خواهم کرد تا به یک ارزیابی کلی برای برنامه‌ها و اردوهای آینده داشته باشم. ارزیابی کلی من منوط بر این است تا با ملی‌پوشان و مربیان گذشته در جودو جلسه‌ای را تشکیل دهم.

او در ادامه افزود: بخش بانوانِ هر فدراسیونی نگاه ویژه‌ رییس فدراسیون را می‌خواهد و حمایت‌های شخص رییس فدراسیون می‌تواند بسیار برای پیشرفت بانوان کمک کند. همچنین وزارت ورزش و جوانان و شهریان نیز می‌توانند در این زمینه راهگشا باشند که تا به امروز شاهد حمایت‌ها و کمک‌های آنها بوده‌ایم.

نایب رییس فدراسیون جودوی بانوان در ادامه گفت‌: ان‌شاء‌الله با حضور درخشان که دارای تجربه و کرسی در جودو است و نگاه مثبتی که در این زمینه به جودوی بانوان دارد، شاهد پیشرفت جودوی بانوان باشیم. درخشان قول هر گونه همکاری در بخش بانوان را داده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.