تاریخ: 2016-10-29 شناسه خبر: 40360

نیمه نهایی تنیس مسترز زنان ۲۰۱۶؛ رویارویی کربر و رادوانسکا

نیمه نهایی تنیس مسترز زنان ۲۰۱۶؛ رویارویی کربر و رادوانسکا

روز گذشته 7 آبان ( 28 اکتبر ) در روز ششم رقابت های مسترز تنیس زنان اگنیشکا رادوانسکا با شکست کارولینا پلیسکووا به نیمه نهایی رقابت های تور رسید.

به گزارش سایت ورزش بانوان و به نقل از wtafinals.com؛ روز گذشته ۷ آبان ( ۲۸ اکتبر ) در روز ششم رقابت های مسترز تنیس زنان ( فینال ۲۰۱۶ تور WTA ) ابتدا گاربینیه موگوروزا تنیسور اسپانیایی که از پیش حذف شده بود، رو در روی کوزنتسووا قرار گرفت و با وجود واگذار کردن ست اول دست به کامبک زد و موفق شد تنیسور روس را در دو ست بعدی با نتایج ۶-۰ و ۶-۰ در هم بکوبد. در بازی دوم و تعیین کننده گروه سفید مداقع عنوان قهرمانی بازی ها بعنی رادوانسکا برابر پلیسکووا قرار گرفت و توانست در دو ست او را مغلوب کند و رقیب آنجلیک کربر در دیدار نیمه نهایی شود.

امروز ۲۹ اکتبر فینالیست های رقابت ها مشخص خواهند شد و در اولین بازی انفرادی روز هفتم بازی ها آنجلیک کربر، تنیسور شماره یک دنیا برابر اگنیشکا رادوانسکا، مدافع عنوان قهرمانی و سید ۲ تورنمنت قرار خواهد گرفت. کربر و رادوانسکا ۱۱ بار رو در روی هم قرار گرفته اند که تنیسور لهستانی با ۶ پیروزی از رقیب آماده خود پیش است اما کربر هر ۵ پیروزی اش برابر رادوانسکا را روی هارد کورت به دست آورده است. کوزنتسووای روس و سیبولکووا از اسلوواکی هم ۸ رویارویی داشته اند و تنیسور اسلوواک با ۵ پیروزی پیشتاز است؛ در بازی های هارد کورت هم سیبولکووا ۳-۲ پیش است.

برنامه روز هفتم مسابقات تنیس مسترز زنان ( فینال ۲۰۱۶ تور WTA ):

تنیسور تنیسور مرحله
دومینیکا سیبولکووا(۷) اسوتلانا کوزنتسووا(۸) نیمه نهایی
آنجلیک کربر(۱) اگنیشکا رادوانسکا(۲) نیمه نهایی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *