تاریخ: 2015-07-19 شناسه خبر: 4053

قتل بخاطر گوش نکردن به درد و دل/ مرد رفیق‌كش پس از 5 سال حبس آزاد شد

به گزارش سایت ورزش بانوان ؛  23 مهر سال 89 مرد جوانی نزد پلیس رفت و پرده از یك جنایت برداشت.

این مرد به ماموران گفت: امروز وقتی دوستم را به خانه ام دعوت كردم با او درگیر شدم و در یك لحظه عصبانی شدم و او را كشتم.

با این اظهارات ماموران به خانه او رفتند و با جسد یك مرد مواجه شدند كه به قتل رسیده بود، بنابراین متهم خیلی زود دستگیر شد و تحت بازجویی های قضایی و پلیسی قرار گرفت.

وی در خصوص جزئیات این قتل به ماموران گفت: خیلی وقت بود كه وضع مالی ام خراب شده بود و اوضاع بدی داشتم. مقتول از دوستانم بود و وضع مالی خوبی داشت. روز حادثه او را به خانه ام دعوت كردم و با او درد دل كردم. ولی مقتول بدون اینكه واكنشی نشان دهد می خواست برود رفتارش مرا عصبانی كرد. برای همین در یك لحظه كنترلم را از دست دادم و او را خفه كردم. می خواستم جسدش را در بالكن دفن كنم ولی پشیمان شدم و تصمیم گرفتم خودم را معرفی كنم.

با اعتراف این مرد پرونده پس از تكمیل تحقیقات و صدور كیفرخواست به شعبه دوم دادگاه كیفری استان تهران فرستاده شد. قضات دادگاه پس از برگزاری جلسه محاكمه متهم را به قصاص محكوم كردند، این حكم در دیوان عالی كشور هم تایید شد و به مرجله اجرا رسیده بود كه خیرین پول دیه را تهیه كردند و متهم توانست با پرداخت دیه رضایت بگیرد.

3 روز پیش متهم در شعبه دوم اینبار از جنبه عمومی جرم محاكمه شد و در پایان هم حكم آزادی متهم صادر شد او پس از 5 سال از زندان آزاد شد.
منبع : باشگاه خبر نگاران

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.