تاریخ: 2016-11-02 شناسه خبر: 40597

مریم جهان نجاتی، سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان؛

شهرداری سیرجان در بدترین زمانِ فصل با شهرداری بم روبرو می‌شود

برنامه پر فشاری پیش رو داریم شهرداری بم در ایده‌آل ترین شرایط به شهرداری سیرجان در بدترین زمان این فصل از لیگ برتر فوتبال بانوان خورده است.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مریم جهان نجاتی، سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان در خصوص مسابقات تیمش در این فصل از مسابقات لیگ برتر فوتبال بانوان به خبرنگار سایت ورزش بانوان می‌گوید: در حالیکه لیگ فوتبال بانوان، چهار هفته را پشت سر گذاشته تیم ما تنها دو بازی داشته بازی‌های دیگر به صلاح تیم ملی، لغو و به زمان دیگری موکول شده‌اند. تعطیلی‌های تیم ما زیاد بود مگر چقدر می‌توان یک بازیکن را بدون مسابقه آماده نگه داشت!

نجاتی در خصوص ترکیب تیمش در این رقابت‌ها می‌گوید: در حال حاضر چند بازیکن ملی‌پوش تیم من که همگی از ترکیب تیم جوانان زیر ۱۹ سال بودند برای حضور در مقدماتی قهرمانی آسیا به ویتنام رفته‌اند.

وی همچنین افزود: برنامه پر فشاری پیش رو داریم چرا که بازی‌های معوقه تیم شهرداری سیرجان و دیدار هفته پنجم همگی در یک عرض یک هفته برگزار خواهند شد. جمعه ۲۱ آبان به مصاف شهرداری بم خواهیم رفت، ۲۵اُم با خوزستان و ۲۹ آبان نیز با اصفهان بازی می‌کنیم. این در حالی است که من هنوز تمام بازیکنانم را در اختیار ندارم. بازیکنان اصلی من که همگی عضو تیم ملی زیر ۱۹ سال هستند، ۱۷ آبان از ویتنام باز می‌گردند، امیدوارم آسیب دیدگی نداشته باشند چرا که من تنها ۳ روز فرصت دارم با تیم تمرین کنم. البته درخواست دادیم تا انجام این دیدار را به زمان دیگری موکول کنند اما موافقت نشد.

سرمربی تیم فوتبال بانوان شهرداری سیرجان خاطر نشان کرد: در شرایط بدی به شهرداری بم خوردیم این تیم علاوه بر داشتن آمادگی بالا، تمام بازیکنانش را هم در اختیار دارد. ضمنا اواخر این هفته برای برگزاری یک اردوی تدارکاتی به بلژیک می‌رود. بم در ایده‌آل ترین شرایط به شهرداری سیرجان در بدترین زمان فصل خورده است.

نجاتی درباره جایگاه فعلی تیمش در جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال بانوان می‌گوید: در حال حاضر شهرداری سیرجان جایگاه نهم را به خود اختصاص داده اما باید یاد آور شوم سیرجان در حالی در جدول نهم شده که تنها دو دیدار را پشت سر گذاشته. تیمی که عنوان قهرمان فصل قبل را به خود اختصاص داده و همواره از بازیکنان بی نام و نشان و جوان استفاده می‌کند، مجددا برای قهرمانی تلاش خواهد کرد.

وی در پایان در خصوص پخش شدن بازیکنان ملی‌پوش زیر ۱۶ سال دختران در لیگ برتر فوتبال بزرگسالان گفت: کسی در این خصوص اطلاعی به ما نداده است. باید نامه رسمی می‌دادند. اگر مجوز قانونی صادر شده چرا اطلاع رسانی نکرده‌اند. برای یکی از بازیکنان ملی پوش من که عضو تیم زیر ۱۶ ساله‌ها بود کارت صادر نشده.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.