تاریخ: 2016-11-23 شناسه خبر: 41912

اگر دعوتی از سوی فدراسیون تکواندو صورت گیرد؛

شکرانه ایزدی : فعلا تمایلی برای بازگشت به تیم ملی ندارم

شکرانه ایزدی : فعلا تمایلی برای بازگشت به تیم ملی ندارم

شکرانه ایزدی که مدتی است نامی از او در تکواندوی بانوان برده نمی‌شود در گفتگو با سایت ورزش بانوان عنوان کرد که در حال حاضر تمایلی برای بازگشت به تیم ملی ندارد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ چند وقتی می‌شد که شایعاتی در خصوص دعوت مجدد شکرانه ایزدی بانوی تکواندوکار برجسته کشورمان به اردوهای تیم ملی تکواندوی بانوان به گوش می‌رسید. شکرانه ایزدی بانوی ورزشکار کشورمان که برنز مسابقات آسیایی ۲۰۱۳ را در کارنامه دارد، سال گذشته به گفته کادر فنی تیم ملی، بعد از عدم موفقیت در دو یا سه مسابقه و نداشتن اعتماد به نفس کافی به اردوی تیم ملی برای حضور در مسابقات کسب سهمیه المپیک ریو ۲۰۱۶ دعوت نشد.

البته برخی متأهل بودن ایزدی و زندگی مشترک را دلیل بر عدم دعوت وی به اردوهای تیم ملی می‌دانستند. حالا شکرانه مدت زیادی است که از تکواندوی بانوان فاصله گرفته. بدنبال انتشار خبری مبنی بر دعوت وی به اردوهای تیم ملی، خبرنگار سایت ورزش بانوان گفتگویی را با شکرانه ایزدی ترتیب داد که متن آن در ذیل آمده است:

شکرانه ایزدی در ابتدا گفت: هنوز کادر فنی فدراسیون مشخص نشده و خبری از اردوی تیم ملی تکواندوی بانوان نیست، چطور من به اردوی تمرینی تیم ملی دعوت شدم؟! هنوز حتی مسابقات انتخابی تیم ملی برگزار نشده با این حساب چه زمانی به اردوهای تیم ملی دعوت شده‌ام؟! هیچ تماسی هم در این خصوص از سمت فدراسیون تکواندو با من گرفته نشده است.

بانوی تکواندوکار کشورمان ادامه داد: اگر دعوتی هم از سوی فدراسیون صورت گیرد، فعلا تصمیمی برای بازگشت به تمرینات تیم ملی ندارم. بعد از ناکامی در کسب سهمیه المپیک ریو، از نظر روحی شکست بزرگی خوردم. البته باید متذکر شوم که تأهل دلیل این تصمیم من نیست در حال حاضر از لحاظ روحی، انگیزه‌ای برای بازگشت ندارم. اردونشینی برای تمرینات تیم ملی هم شرایط سختی را برای من ایجاد می‌کند و مایل نیستم مجددا به این شرایط برگردم. ترجیح می‌دهم فعلا از این شرایط دور باشم.

وی خاطر نشان کرد: در این مدت هم تمرینات تکواندو را مدت‌هاست که پیگیری نکرده‌ام. لیگ کشوری سال آینده حتما حضور خواهم داشت آن زمان شرایط را می‌سنجم اگر اوضاعم خوب بود در انتخابی شرکت می‌کنم در غیر اینصورت هم با تکواندو رسما خداحافظی می‎کنم. خوشبختانه بانوان نوجوان تکواندوکار کشورمان که به تازگی هم به مقام قهرمانی جهان دست یافته‌اند آینده تکواندوی بانوان ایران را تأمین خواهند کرد و این خبر خوبی است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.