تاریخ: 2016-11-24 شناسه خبر: 41996

فریبا سلیمانی، مربی تیم والیبال زنان پارسه:

تیم پارسه تهران با آمادگی کامل مقابل حریف حاضر شد

فریبا سلیمانی

مربی تیم والیبال زنان پارسه تهران در پایان نخستین دیدار تیمش در هفته نخست لیگ برتر گفت:‌ گر چه برای فصل جدید قراردادی با باشگاه گاز تهران نداشتیم اما باشگاه سالن و امکانات مورد نیاز را برای تیم فراهم کرده بود و تیم با آمادگی امروز مقابل حرف به میدان رفت.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ فریبا سلیمانی در گفت وگو با خبرنگار ایرنا گفت: ‌تیم پارس فارس تیمی بسیار توپ گیر است و می تواند حریفی بسیار خطرناک هم باشد، اما خوشبختانه امروز توانستیم با وجود تغییرات جدی بویژه تغییر حامی مالی، نتیجه قابل قبولی بدست آوریم.

وی ادامه داد:‌ تیم والیبال زنان گاز تهران از سال ۸۷ تا کنون با این عنوان در لیگ برتر حضور قدرتمندی داشته که باید همیشه قدردان مسئولان باشگاه گاز باشیم.

سلیمانی با ابراز خرسندی از اینکه تیمش توانسته کمتر از ۲۴ ساعت یک حامی مالی جدید اما قابل اتکا پیدا کند و افزود: خوشحالم که شرمنده بازیکنان گاز نشدیم.

وی گفت: اکنون چهار بازیکن ملی پوش در اختیار داریم و البته با چند بازیکن تسویه کرده و چهار بازیکن جدید جذب کردیم و امیدوارم با این بازیکنان بتوانیم عملکرد خوبی در فصل جدید با عنوان پارسه تهران داشته باشیم.

مهدیه خواجه کلاهی، ‌فرنوش شیخی، نگین شیر تری، سحر جباری، سوده رضایی، مهتا یحیی پور، راضیه نوروزی، فاطمه امینی، فریما حکام زاده، بهاره نیازی، مهدیه یونسی، زهرا اکبری، فاطمه صولتی، لیلا ترکمانی و عاطفه محمدی بازیکنان این فصل تیم پارسه تهران هستند.

به گفته سلیمانی، ‌سوگند باشنگ، سارا ندرلو، پرستو عبدی و یلدا بیگ لوی محبوبه رسولی بازیکنانی هستند که از ترکیب تیم پارسه (گاز تهران سابق) جدا شده اند.
روز گذشته پس از انتشار انحلال تیم والیبال زنان گاز ،‌با فاصله چند ساعت خبر حضور این تیم با نام پارسه در لیگ برتر نیز منتشر شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *