تاریخ: 2016-11-27 شناسه خبر: 42140

سرمربی تیم پارسه بعد از اولین دیدار تیمش در لیگ برتر والیبال بانوان؛

سیما صدیقی : بازیکنانم با وجود حواشی فراوان نمایش فوق العاده‌ای داشتند

سیما صدیقی سرمربی تیم والیبال بانوان پارسه تهران : بازیکنانم با وجود حواشی فراوان نمایش فوق العاده‌ای داشتند

سیما صدیقی سرمربی تیم والیبال بانوان پارسه تهران با اعلام رضایت از عملکرد بازیکنان تیمش گفت با اینکه تیم ما این اواخر درگیر مسائل حاشیه‎ای شده بود اما بازیکنانم نمایش فوق العاده‌ای داشتند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ پانزدهمین دوره لیگ برتر والیبال بانوان روز پنج شنبه چهارم آذر ماه در حالی آغاز شد که در فاصله حدود ۱۲ ساعت تا آغاز لیگ، تیم گاز تهران قهرمان سال گذشته لیگ برتر والیبال بانوان از حضور در این رقابت‌ها انصراف داد و تیم والیبال بانوان پارسه تهران جایگزین این تیم شد.

بازیکنان و کادر فنی تیم گاز با همان ترکیب با نام پارسه در هفته اول رقابت‌ها به مصاف تیم پارس شیراز رفتند. ست‌های این بازی با نتایج ۲۵ بر ۱۰، ۲۵ بر ۱۹ و ۲۵ بر ۱۲ به نفع شاگردان صدیقی به پایان رسید.

در همین راستا خبرنگار سایت ورزش بانوان گفتگویی را با سیما صدیقی سرمربی با تجربه تیم والیبال بانوان پارسه تهران ترتیب داد که متن آن در ذیل آمده است:

سیما صدیقی در ابتدا گفت: از عملکرد بازیکنانم در اولین دیدار راضی هستم، با اینکه هفته اول رقابت‌ها در حالی آغاز شد که تیم ما درگیر مسائل حاشیه‎ای شده بود اما آنها بهترین عملکرد را داشتند. جدا شدن برخی از بازیکنان تیم از یک طرف و واگذار شدن تیم والیبال بانوان گاز تهران به یک اسپانسر دیگر از طرف دیگر مسائلی بود که بازیکنان و کادر فنی را درگیر کرده بود. خوشبختانه بانوان والیبالیست هم از لحاظ روحی و هم از لحاظ تاکتیکی نمایش فوق‌العاده‌ای داشتند و نهایتا هم در این دیدار به راحتی به پیروزی رسیدند.

وی در خصوص عملکرد بازیکنان تیم پارس شیراز در این دیدار گفت: باید خاطر نشان کنم که تیم حریف خصوصا در توپ گیری بازی خوبی را ارائه کرد و عملکرد نسبتا مطلوبی داشت. اما خوشبختانه تیم ما راحت پیروز دیدار شد.

سرمربی تیم والیبال بانوان پارسه تهران در خصوص انصراف گاز تهران از حضور در رقابت ها گفت: انحلال تیم بانوان گاز تهران کاملا اتفاقی بود و از قبل پیش بینی نشده بود. اما تغییرات مدیریتی در شرکت ملی گاز تهران نهایتا منجر به انحلال تیم شد. این مسئله هم هیچ ارتباطی به جدا شدن تعدادی از بازیکنان از ترکیب تیم گاز تهران ندارد.

وی در پاسخ به سوال که “چگونه در مدت زمان کم پارسه جانشین گاز تهران در لیگ برتر والیبال بانوان شد؟” بیان کرد: تیم پارسه قصد داشت در لیگ دسته یکِ والیبال بانوان شرکت کند اما با تیم ما مساعدت و همکاری کرد و حاضر شد در سوپر لیگ تیمداری کند.

سیما صدیقی در پایان گفت: هفته آینده به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان می‌رویم. در حالیکه هر دو تیم برای قهرمانی تلاش می‌کنند، هدف اصلی تیم ما برد در این دیدار است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *