تاریخ: 2016-12-07 شناسه خبر: 42691

سرمربی تیم ملی رول بال بانوان در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان؛

بهاره ملک خویان : تیم ملی رول بال بانوان به مسابقات جهانی بنگلادش اعزام می‌شود

رول بال بانوان

بهاره ملک خویان سرمربی تیم ملی رول بال بانوان اعلام کرد، ملی پوشان رول بال بانوان برای دومین مرتبه قرار است به مسابقات جهانی این رشته اعزام شوند. این دوره از مسابقات جهانی اسفند ماه به میزبانی بنگلادش برگزار خواهد شد.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ بهاره ملک خویان سرمربی تیم ملی رول بال بانوان و تیم باشگاهی هایپریون اصفهان است. چندی پیش رقابت‌های قهرمانی کشور رول بال بانوان برگزار شد و شاگردان ملک خویان سوم شدند. در همین راستا و برای پیگیری امور مربوط به تیم ملی و تیم باشگاهی رول بال بانوان گفتگویی را با بهاره ملک خویان بانوی با اخلاق ورزش کشورمان ترتیب دادیم که متن آن در ذیل آمده است:

بهاره ملک خویان در خصوص مقام سومی تیمش در رقابت‌های قهرمانی کشور به خبرنگار سایت ورزش بانوان گفت: مسابقات قهرمانی کشور رول بال بانوان با قهرمانی تیم پاوراسلاید تهران به پایان رسید. مقام سومی تیم هایپریون ناشی از اشتباه شخصی من به عنوان سرمربی تیم بود و بنده شخصا مسئولیت آن را می‌پذیرم.

وی ادامه داد: سرمربی تیم ملی و تیم باشگاهی رول بال بانوان بودن از یک طرف و دروازه‌بانی من در تیم ملی فلوربال بانوان هم از طرف دیگر باعث شد آنطور که باید و شاید نتوانم برای بازیکنان تیم باشگاهی وقت بگذارم. حالا به همه اینها دانشجو بودن و تهیه پروپوزال را هم اضافه کنید.

سرمربی تیم هایپریون اصفهان افزود: پیش از اینکه برای حضور در مسابقات قهرمانی کشور راهی اصفهان شوم، تمام مدت در اردوی تیم ملی فلوربال حضور داشتم. من دروازه بان این تیم هستم و تمام ملی‌پوشان این را می‌دانند که پایان اردونشینی مساوی است با تخلیه کامل بدنی و روحی یک ورزشکار. با این حال بلافاصله بعد از پایان مرحله اول اردوی فلوربال و با آن حجم خستگی، راهی اصفهان شدم. نهایتا هم خستگی من به تمام بازیکنان منتقل شد و نتیجه این شد که شاهد ضعف در عملکرد تیمی بچه‌ها بودم.

بهاره ملک خویان سرمربی تیم ملی رول بال بانوان در خصوص برنامه پیش روی تیم ملی رول بال بانوان بیان کرد: ملی‌پوشان رول بال بانوان اوایل اسفند ماه مسابقات جهانی رول بال را پیش رو دارند. این مسابقات به میزبانی بنگلادش برگزار خواهد شد.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار که پرسید ” سال گذشته در مسابقات جهانی هند بانوان موفق به کسب مقام سوم جهان شدند، آیا در این دوره از رقابت‌ها نیز حرفی برای گفتن دارند؟ ” جواب داد: دوره قبل در اولین تجربه برون مرزی بدنبال پذیرفتن شکست مقابل هند و کنیا موفق به کسب مقام سومی جهان شدیم. امسال بانوان بسیار قوی‌تر از سال گذشته شده‌اند. با اطمینان می‌گویم این دوره پیروزی تیم ما مقابل هند قطعی است. در خصوص دیدار مقابل کنیا هم باید بگویم اگر از پس دروازه‌بان فوق‌العاده این تیم بر بیاییم ۱۰۰% اولِ جهان خواهیم شد. با اینکه رول بال در سطح جهانی رشته‌ای نوپا است اما رول بال بانوان ایران در دنیا مدعی شده است و حرف برای گفتن دارد.

سرمربی تیم ملی بیان کرد: مسابقات انتخابی تیم ملی برای حضور در این رقابت‌ها در جریان است و هنوز ترکیب تیم بسته نشده. از هفته آینده هم اردوهای تیم ملی کلید خواهد خورد. با گرایش افراد جدید به این رشته می‌توان گفت ترکیب تیم ملی برای حضور در این دوره از مسابقات جهانی بسیار بهتر از سال گذشته خواهد بود. تعداد زیادی از بازیکنان هندبال و بسکتبال به این رشته گرایش پیدا کرده‎اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *