تاریخ: 2016-12-10 شناسه خبر: 42730

سرمربی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان؛

ما به مصاف تیم ملی هندبال بانوان ایران رفتیم نه تیم تاسیسات دریایی تهران

ناهید غارصی : ما به مصاف تیم ملی هندبال بانوان ایران رفتیم نه تیم باشگاهی تاسیسات دریایی تهران

الناز رمضانپور تنها ملی‌پوش تیم من است و سایر بازیکنانم بومی هستند. در حالیکه تاسیسات دریایی 11 ملی‌پوش در ترکیبش دارد. تیمی که مقابلش به پیروزی دست یافتیم، تیم ملی هندبال بانوان ایران بود نه تیم تاسیسات دریایی تهران.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ هفته ششم لیگ برتر هندبال بانوان با صدرنشینی مقتدرانه تیم بانوان شهید چمران لارستان سپری شد. تیمی که فصل گذشته با عنوان پنجمی به کار خود پایان داده بود، امسال و در این فصل از رقابت‌ها در حالیکه تنها یک بازی به پایان نیم فصل به جا مانده جایگاه نخست را به خود اختصاص داده است. به همین بهانه خبرنگار سایت ورزش بانوان گفتگویی را با ناهید غارصی سرمربی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان ترتیب داده که متن آن در ذیل آمده است:

غارصی در ابتدا گفت: تیم هندبال بانوان لارستان در ۳ دوره از مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان حضور داشته و مقام‌های چهارمی، پنجمی و ششمی هم به نام خود ثبت کرده است. همین نتایج باعث شده سطح انتظارات سایرین از این تیم پایین بیاید. با این تفاوت که این دوره تمرینات را زودتر از همیشه آغاز و روزی دو جلسه در هوای بسیار گرم لارستان تمرین کرده‌اند. الآن دقیقا زمانی است که بازیکنانم برای رسیدن به سکوی قهرمانی قابل اعتماد شده‌اند و فقط کمی نیاز به باور دارند. البته هر تیمی با هدف سکوی قهرمانی در لیگ جضور یافته از جمله تیم شهید چمران لارستان.

وی در پاسخ به این سوال خبرنگار که پرسید، “تنها یک دیدار دیگر در پیش است تا تکلیف قهرمان نیم فصل مشخص شود، آیا قهرمانی شما در نیم فصل مسجل شده است؟” گفت: بازیکنان تیمم در بازی مقابل تیم کرمان آسیب دیدند. با این حال با همین مصدومیت به مصاف تیم تاسیسات دریایی تهران رفتیم. قرار است با همین شرایط هم بازی بعدی را برگزار کنیم. بازیکنان من در بازی بعدی به مصاف ذوب آهن اصفهان می‌روند، یک دیدار حساس و سرنوشت ساز برای تیم ما نه ذوب آهن. چرا که ذوب آهن برای قهرمانی در نیم فصل با صدر جدول کمی فاصله دارد و در هیچ شرایطی به سکوی اول نمی‌رسد. البته ذوب آهن بهترین بازیکنان ثامن‌الحجج را جذب کرده و ترکیبی فوق‌العاده دارد. اما از آنجا که تفاضل گل کمی با تاسیسات دریایی داریم بازی با ذوب آهن دیداری حساس و تعیین کننده خواهد بود.

سرمربی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در خصوص دیدار تیمش مقابل تاسیسات دریایی تهران گفت: تیم من با یک ملی‌پوش ( الناز رمضانپور ) در رقابت‌ها حاضر است، به جز الناز تمام بازیکنان من بومی هستند. در حالیکه تاسیسات دریایی ۱۱ ملی‌پوش در ترکیبش دارد. تیمی که مقابلش به پیروزی دست یافتیم، تیم ملی هندبال بانوان ایران بود نه تیم تاسیسات دریایی تهران. با این روندی که در پیش گرفته‌ایم، برای فصل آینده باید بتوانیم ۷ یا ۸ ملی‌پوش جذب تیم‌مان کنیم.

با اینکه بعد از انصراف تیم‌های شهرداری سنندج و ثامن الحجج انتظار می‌رفت کیفیت فنی لیگ برتر هندبال بانوان پایین بیاید اما سرمربی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان خبر از رقابت شدید بین تیم‌ها برای صدرنشینی و صد البته قهرمانی داد:

او در این باره گفت: تا زمانی که ثامن الحجج ستاره بی‌چون و چرای رقابت‌های لیگ برتر بود، سایر تیم‌ها به اول شدن حتی فکر هم نمی‌کردند. ۵ سال سرمربی این تیم بودم و در این مدت به جز یک باخت و یک مساوی در سایر دیدارها برنده میدان بودیم. تمام این مدت هم مهر قهرمانی به نام این تیم ثبت شده بود.

ناهید غارصی خاطر نشان کرد: در حال حاضر بازیکنان ثامن میان سایر تیم‌ها پخش شده‌اند و انگیزه رقابت هم به واسطه همین اتفاق بیشتر شده. سطح لیگ بالا رفته است همه در حال مبارزه برای قهرمانی هستند. مصاف با تیم‌های قعر جدولی هم کار سختی است و نتیجه هیچ دیداری از قبل قابل پیش‌بینی نیست.

سرمربی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در خصوص اسپانسر شخصی تیمش گفت: آقای راستی اسپانسر تیم ما است. وی بدون حمایت هیچ ارگانی و به دلیل علاقه بیش از حد به هندبال، از دختران هندبالیست استان فارس حمایت کرده و همه را یکجا جمع کرده است. تمام و کمال پای علاقه‌اش ایستاده با اینکه نفعی هم برایش ندارد. امیدوارم با پیروزی بتوانیم جواب زحمات ایشان را بدهیم. سعی می‌کنیم که با بهترین عملکرد صدرنشینی را تا پایان فصل حفظ کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.