تاریخ: 2016-12-18 شناسه خبر: 43052

فرزانه فصیحی: هدفم کسب مدال در مسابقات دو و میدانی داخل سالن است

فرزانه فصیحی: هدفم کسب مدال در مسابقات دو و میدانی داخل سالن است

بانوی دوومیدانی کار کشورمان گفت: یکی از شرایط خوبی که بر اردوی کیش حاکم است حضور مربی من به صورت مستقیم در تمرینات است.

به گزارش سایت ورزش بانوان، فرزانه فصیحی قهرمان دوی سرعت کشورمان که چند سالی است پیراهن تیم ملی دوومیدانی بانوان را به تن کرده و در حال حاضر در اردوی آماده سازی تیم ملی دوومیدانی برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا در جزیره کیش به سر می برد در مورد شرایط اردوی آمادگی به خبرنگار برنا، گفت: اردوی کیش شرایط خوبی دارد، من در دو نوبت صبح و عصر تمرین می کنم. همه امکانات و شرایط در اینجا فراهم بوده و مشکل خاصی وجود ندارد.

فصیحی ادامه داد: یکی از شرایط خوبی که بر اردوی کیش حاکم است حضور مربی من به صورت مستقیم در تمرینات است که این موضوع توانسته عملکرد مثبتی بر کیفیت تمرینات داشته باشد.

وی گفت: در صورت آوردن ورودی مسابقات قهرمانی آسیا در هند نیز سعی خواهم کرد که بتوانم تمام توانایی های خود را در این مسابقات نشان بدهم. یک موضوع خوب دیگری که وجود دارد این است که مربیان ما به صورت مستقیم در سر تمرینات حضور دارند و این تاثیر مثبت بر روی عملکرد من در تمرینات دارد.

ملی پوش کشورمان در پایان خاطرنشان کرد: امیدوارم فدراسیون دوومیدانی به تمام وعده هایی که به ورزشکاران و مربیان داده عمل کند، قرار بود در جریان برگزاری اردوها به ورزشکاران و مربیان حق حضور در اردو پرداخت شود ولی تاکنون که چند روزی از اردوی ما در کیش گذشته است این اتفاق نیفتاده است. همه ما داریم نهایت همکاری را با فدراسیون انجام می دهیم امیدوارم که فدراسیون نیز در مقابل با ما همکاری لازم را انجام دهد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *