تاریخ: 2016-12-20 شناسه خبر: 43118

مدیر تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج در گفتگو با سایت ورزش بانوان؛

شرمین رحمتی : از بازیکنانم می‌خواهم با تعصب‌تر برای راه یاب ملل بازی کنند

تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج

درخواست شرمین رحمتی از بازیکنان راه یاب ملل این است که با غیرت‌تر بازی کنند و راه یاب ملل اولویت اصلی آنها باشد. مدیر تیمش از بانوان فوتبالیست خواست تعصب بیشتری داشته باشند.

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ شرمین رحمتی مدیر تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج و نایب رئیس فوتبال استان کردستان در گفتگو با خبرنگار سایت ورزش بانوان مطرح کرد: تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج نیم فصل را با کسب ۱۰ امتیاز در ۹ بازی به پایان رساند. نتیجه‌ای که به هیچ وجه از دید بنده رضایت بخش نیست.

رحمتی در ادامه خاطر نشان کرد: البته شاید انتظار من بیش از حد توان بازیکنان است. اما در شرایطی که اسپانسر تیم بهترین شرایط رفاهی را برای بازیکنان بومی و غیر بومی تامین کرده است، بالتبع انتظارها نیز بیشتر خواهد شد. مسئولان راه یاب ملل از لحاظ مالی، روحی و روانی آنها را حمایت می‌کنند. با اینکه مبلغ قراردادهای بازیکنان کمتر از بانوان تیم‌های دیگر است اما به محضِ پایان نیم فصل اول، همگی نصف مبلغ قرارداد خود را دریافت کردند.

مدیر تیم فوتبال بانوان راه یاب ملل سنندج ادامه داد: درخواستم از بانوان تیم این است که با غیرت‌تر بازی کنند. انتظار دارم راه یاب ملل اولویت اصلی آنها باشد و با تعصب بیشتری مسابقات را پیگیری کنند.

وی خاطر نشان کرد: به عنوان مثال هلاله عبدالهی یکی از بازیکنان خط دفاع تیم من بدون تمرین سر بازی‌ها حضور پیدا می‌کند. هلاله متأهل است و زمان عقد قرارداد با تیم اعلام کرد، نمی‌تواند به تمرینات بیاید. آزاده قمری هافبک تیم راه یاب ملل نیز در کرمانشاه شاغل و تنها سه روز در هفته با بچه ها تمرین می کند. پریسا گراوندی دروازه‌بان فوق العاده تیم من هم ملی‌پوش راگبی بانوان است و قاعدتا راگبی اولویت اصلی او است. راشین حمیدی دیگر دروازه بان تیم ما دانشجوی زنجان است و کمتر سر تمرینات حاضر می شود. پریسا کرمی مهاجم تیم، نیز بسکتبالیست است، او هم تنها سر بازی‌ها و بدون تمرین قبلی حاضر می‌شود، راه یاب ملل اولویت اول اینها نیست. البته قرار است جلسه‌ای فنی برگزار شود و تصمیمات نهایی درباره حضور یا عدم حضور آنها در تیم گرفته شود. احتمالا از بازیکنان تیم منحل شده استقلال برای حضور در تیم دعوت به عمل می‌آید.

شرمین رحمتی گفت: البته تمام بازیکنان از نظر اخلاقی، فنی و انضباطی از بهترین‌ها هستند و گلچین شده‌اند اما متاسفانه هنوز به خود باوری نرسیده‌اند و قابلیت‌های خود را دست کم گرفته‌اند. ایده‌آل ترین شرایط برای حضور آنها در لیگ برتر فوتبال بانوان در نظر گرفته شده است. شرایطی که مطمئنا برای بازیکنان بسیاری از تیم‌های بانوان فراهم نمی‌شود. ضعف بزرگ بازیکنان تیم این است که متاسفانه در حین بازی و بعد از دریافت اولین گل در یک حرکت تیمی به سرعت روحیه خود را می‌بازند. به هیچ وجه بدنبال جبران نتیجه نیستند. البته من به شخصه این ضعف را گردن می‌گیرم چرا که با پایان دور رفت رقابت‌ها هنوز هم نتوانستم تیم را در چنین شرایطی مدیریت کنم. همچنان به دنبال راه حل برای مرتفع نمودن این معضل تیمم هستم.

رحمتی در پایان گفت: در دیدارهایی مثل مصاف با قشقایی شیراز و ارومیه که به‌راحتی می‌توانستیم ۳ امتیاز را از آن خود کنیم نتیجه را واگذار کردیم. متاسفانه مهم‌ترین علت هم دست کم گرفتن تیم حریف بود. البته مهاجمان هم در این دیدارها قدر موقعیت ها را نداستند؛ با اینکه بیان محمودی، پریسا کرمی و سمیه خرمی از بهترین‌های لیگ هستند اما هنوز خود واقعی‌شان را نشان نداده‌اند. البته باید خاطر نشان کنم بچه های خط میانی تیم هم آنها را خوب تغذیه نکردند. تیم ما به محض پیدا شدن حامی مالی در حالیکه بازیکنان هیچ آمادگی قبلی‌ای نداشتند لیگ برتر فوتبال بانوان را آغاز کرد. از همین روی باخت در دو دیدار اول را می‌توان توجیه کرد اما توجیهی برای شکست در دیدارهای بعدی وجود ندارد. به مرور زمان رسیدگی مسئولان بیشتر شد و قاعدتا توقع از بازیکنان هم بالاتر رفت اما انتظارات از بازیکنان آن‌گونه که مورد توقع بود برآورده نشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.