تاریخ: 2016-12-20 شناسه خبر: 43126

پوران عباسی: با بی اخلاقی پای بازیکن ما را شکستند!

بسکتبال باناون تیم پالایش نفت آبادان

سرمربی کوشا سپهر سبلان مدعی است بازیکنان شهرداری بندر عباس اخلاق را رعایت نکردند.

به گزارش سایت ورزش بانوان به نقل از ایسنا ؛ دور مقدماتی سوپر لیگ A بسکتبال با مشخص شدنِ هشت تیم برتر برا ی حضور در پلی آف به پایان رسیده است. جمعه ۱۹ آذر ماه در پایان بازی‌های دور مقدماتی،  تیم کوشا سپهر سبلان که بدون باخت در صدر جدول گروه B قرار دارد به مصاف شهرداری بندر عباس رفت و با نتیجه ۷۸ بر ۷۱۱ تیم بندری را شکست داد.

سرمربی کوشا سپهر سبلان در گفت و گو با ایسنا، از بی اخلاقی بازیکنان شهرداری بندر عباس گلایه و بیان کرد: تیم ما در دیدار مقابل شهرداری بندر عباس، آسیب جدی دید و پای بازیکن ما شکست. تیم بندر عباس اخلاق را رعایت نکرد و  به هر نحوی می خواست پیروز بازی شود. اما هر کاری هم که می کردند نمی توانستند تیم مارا شکست دهند. متاسفانه زد و خورد شدیدی را با بازیکنان ما ایجاد کردند و به بازیکنان تیم ما آسیب رساندند و آسیبِ شادی عبدالوند منجر به شکستگی پای او شد.

تیم کوشا سپهرسبلان در رقابت های پلی آف به مصاف تیم ذوب آهن اصفهان خواهد رفت و عباسی درباره این باز ی گفت: به دلیل اینکه بازی های ما در دور مقدماتی همزمان با دیدار های ذوب آهن بوده است شناختی از این تیم نداریم اما فکر می کنم بتوانیم این تیم را شکست دهیم، البته مشکل اساسی ما مقابل ذوب‌آهن در اختیار نداشتن عبدالوند به دلیل شکستگی پا است. در واقع یکی از بهترین بازیکنان خود را در یک دیدار معمولی از دست دادیم، ای کاش در بازی مقابل بندر عباس از بازیکنان نیمکت‌نشین استفاده می‌کردیم، هرچند که هیچ فرقی نمی‌کرد و قصد بندری‌ها آسیب رساندن به همه بازیکنان بود. ضربه سختی را خوردیم و یکی از بهترین بازیکنان خود را در دیدار مقابل ذوب‌آهن در اختیار نخواهیم داشت. در حال حاضر شادی را در اختیار نخواهیم داشت تا ببینیم در بازی های آینده چه می شود.

او در ادامه تصریح کرد: در حال حاضر تمام سعی جامعه بسکتبال این است که در حضور ناظر فیبایک دیدار برگزار شود و بتوانیم با گرفتن قطعی مجوز حجاب در رقابت های برون مرزی شرکت کنیم. هفته آینده در یک دیدار تشریفاتی مقابل گاز تهران به میدان  خواهیم رفت که و وزیر ورزش و جوانان نیز حضور خواهد داشت. قرار بر این نیست که در این دیدار ما به هر نحوی که شده است با آسیب رساندن به بازیکنان گاز پیروز شویم چرا که آنها سرمایه های تیم ملی هستند. هر بازیکنی سرمایه تیم ملی است و من هیچ گاه حاضر نیستم با آسیب رساندن به سرمایه های کشور،  پیروز میدان شوم.

عباسی درباره قهرمانی در سوپر لیگ نیز بیان کرد: تمام تلاش خود را خواهم کرد و اگر بازیکنان نیز به حرف ها و صحبت های من عمل کنند می توانیم قهرمان شویم چرا که نقاط ضعف سال گذشته را برطرف و از نظر تاکتیکی و فنی بسیار پیشرفت کرده‌ایم.با وجود اینکه بازیکنان خارجی فصل گذشته را نخواسته‌ام و تینا عیسائیان را نیز در اختیار ندارم اما دو بازیکن اصفهانی را که به تیم ما اضافه شده اند بسیار خوش اخلاق و حرف گوش کن هستند و اگر این دو بازیکن به همراه سایر بازیکنان خوب باز ی کنند موقعیت خوبی  را برای قهرمانی خواهیم داشت. امیدوارم شادی عبدالوند نیز خیلی زود به جمع تیم بازگردد، چرا که او مهره بسیار موثری برای تیم است.

وی درباره سطح رقابت های سوپر لیگ بسکتبال بانوان اظهار کرد: سوپر لیگ نسبت به سال گذشته افت و خیز شدیدی داشته است. سال گذشته تقریبا تیم ها شبیه به هم بودند ولی در حال حاضر برخی از تیم ها قدرت بیشتر ی را نسبت به سال گذشته کسب کرده‌اند و برخی نیز تلاشی برای بهتر شدن نکرده اند. نبود اسپانسر یکی از مشکلات سوپر لیگ است. اگر تیم‌هایی مانند پتروشیمی، شیمیدر و… در کنار تیم داری در بخش مردان از تیم بانوان نیز حمایت کنند این مشکلات حل می‌شود. برخی از تیم ها حمایت در بخش بانوان را در برنامه خود دارند اما اگر این حمایت کلی شود خوب است نباید تنها به پسر ها فکر نکنند و به دختران نیز باید بها داده شود.

او در ادامه با اشاره به حضور اسپانسر در تیم گروه بهمن خاطر نشان کرد: گروه بهمن در رقابت های امسال پیشرفت خوبی را داشته است و به عنوان دومین تیم گروه  B به پلی آف صعود کرده، این در حالی است که در گذشته تیم ضعیفی بود اما در حال حاضر پیشرفت خوبی را داشته است و این نشان می‌دهد که اسپانسر نقش مهمی دارد چرا که با حضور اسپانسر توانسته بازیکنان خوبی جذب کند و این بسیار مهم است.

یک پاسخ به “پوران عباسی: با بی اخلاقی پای بازیکن ما را شکستند!”

  1. Sadaf گفت:

    من از بندر عباس دلخور هستم بهترین مربی خانم ارتگلی هستند ????????

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.