تاریخ: 2015-07-21 شناسه خبر: 4313

بازیکنان ما را با پیشنهادهای نجومی وسوسه کرده‌اند

مریم ایراندوست

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ مریم ایراندوست در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره شروع تمرینات تیمش برای حضور در لیگ برتر فوتبال بانوان گفت: با توجه به اینکه سازمان لیگ 6 شهریور را زمان آغاز مسابقات لیگ برتر اعلام کرده 6 تا 8 هفته زمان لازم است تا تمرینات بدنسازی انجام شود و بازیکنان آماده شوند به همین دلیل در این فرصت تمرینات را با بازیکنان بومی ادامه می‌دهیم و بعد از جلسه با مالک جدید درباره جذب بازیکن صحبت می‌کنیم.

وی افزود: قرار است سرپرست تیم جلسه‌ای را با مالک باشگاه در خصوص جذب بازیکن و همین طور قرارداد جدید بازیکنان داشته باشد و به جمع‌بندی برسد. من با دنیامالی صحبت کردم و او خوشبین بود تا شرایط خوب برای بانوان فراهم شود. در این چند سال از تیم بانوان ملوان حمایت خوبی شده و هفته آینده معلوم می‌شود ما چه بازیکنانی خواهیم داشت.

مربی تیم فوتبال ملوان با اشاره به اینکه رقیبان در تلاش هستند بازیکنان بومی این تیم را جذب کنند، اظهار داشت: رقیبان ما با پیشنهاد‌ها و تماس‌هایشان بازیکنان‌مان را وسوسه کرده‌اند. اقبال و سارا قمی با پیشنهادهای نجومی شهرداری بم روبه‌رو شده‌اند و من امیدوارم بتوانیم بازیکنان بومی را حفظ کنیم.

ایراندوست در پاسخ به این سوال که تمرینات در همان انزلی پیگیری می‌شود و اینکه برگزاری دیدارهای دوستانه را در برنامه دارید یا خیر عنوان کرد: هر سال با تیم‌های بومی استان دیدارهایی داریم، اما با تیم‌های لیگ این طور نبوده است. همان طور که می‌دانید تیم‌های بانوان مشکل مالی دارند و یا برای حضور در لیگ آماده نیستند به همین دلیل مسابقه‌ای با این تیم‌ها نداشته‌ایم. تمرینات ما در ساحل انجام می‌شود و هفته آینده با زمینی که باشگاه در اختیارمان می‌گذارد تمرینات تاکتیکی را انجام می‌دهیم.

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.