تاریخ: 2015-07-21 شناسه خبر: 4343

همه فکر می‌کنند در گروه آسانی قرار داریم/ ژاپن و تایلند هم شانس قهرمانی دارند

مسابقات قهرمانی آسیا

به گزارش سایت ورزش بانوان؛ فروزان سلیمانی در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری فارس، درباره بازی تدارکاتی با ازبکستان، گفت: مدت زیادی است که در تلاش هستیم تا دیدار دوستانه برای بازیکنان برگزار کنیم. پیش از قرعه‌کشی مسابقات ازبکستان موافقتش را اعلام کرد و هیچ شرطی هم نگذاشت که اگر همگروه ما شد به ایران نیاید. ما هم چون به دیدار تدارکاتی نیاز داشتیم موافقت کردیم.

وی افزود: ازبکستان روزهای 25 تا 30 مرداد به تهران می‌‌آید و قرار است دو دیدار دوستانه باشیم. البته همکاران ما در فدراسیون با ویتنام و تایلند هم مذاکره کرده‌اند و هر کدام که جواب مثبت بدهند با آنها هم بازی خواهیم کرد به ویژه ویتنام که تمایل داشته باشند برای بازی به کشورشان می‌رویم.

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درباره حریفان ایران در مسابقات قهرمانی آسیا، عنوان کرد: همه فکر می‌کنند ما در گروه راحتی قرار داریم، اما تیم‌های آسیایی واقعا در این مدت پیشرفت کرده‌اند به ویژه مالزی که میزبان مسابقات هم هست. تیم‌های شرق آسیا بسیار دونده هستند و اگر از گروهمان صعود کنیم در گروه مقابل هم این شانس را علاوه بر ایران برای تایلند و ژاپن هم می‌بینم. تایلند یکی از تیم‌هایی است که پیشرفت خوبی داشته و حتی ممکن است ژاپن را هم شکست دهد.

سلیمانی با اشاره به اینکه مهمترین مسئله برگزاری دیدارهای دوستانه برای تیم ملی است، خاطرنشان کرد: اگر بتوانیم علاوه بر ازبکستان دو دیدار دوستانه دیگر داشته باشیم با خیالی آسوده راهی مسابقات خواهیم شد.

به گزارش فارس، مسابقات قهرمانی آسیا 30 شهریور به میزبانی مالزی آغاز می‌شود و تیم ملی ایران با ازبکستان، میزبان و هنگ‌کنگ همگروه است.

 

دیدگاه‌ها بسته شده‌اند.