تاریخ: 2017-01-12 شناسه خبر: 44109

سرمربی تیم ملی سافت بال بانوان ایتالیا به ایران می آید

سافت بال بانوان

«چنیترونه» سرمربی تیم ملی سافت بال بانوان ایتالیا، برای کمک به سافت بال ایران بهمن ماه سال جاری به کشورمان سفر خواهد کرد.

به گزارش سایت ورزش بانوان ، «چنیترونه» و «پائولا مارفوکلیا» سرمربی و مربی تیم ملی سافت بال ایتالیا در سفر به ایران، در شهر بوشهر، مرحله نهایی لیگ سافت بال باشگاه های کشورمان را زیر نظر خواهد داشت تا بهترین ها را برای حضور در اردوی تیم ملی به مربی تیم ملی سافت بال ایران پیشنهاد دهد.
اردوی آماده سازی تیم ملی سافت بال در سه مرحله برگزار خواهد شد که مرحله نخست آن به مدت ۱۰ روز در تهران خواهد بود و این دو مربی ایتالیایی به همراه یک کمک مربی ایرانی، تمرینات آمادگی بانوان سافت بال را زیر نظر خواهند گرفت.
مربیان ایتالیایی در هر سه مرحله اردو حضور خواهند داشت تا در نهایت تیم ملی سافت بال ایران را برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا آماده کنند.
رقابت های سافت بال قهرمانی آسیا آذر ماه سال آینده در کشور تایوان برگزار می شود و قرار است تیم ملی ایران نیز در این رقابت ها حضور پیدا کند.
با موافقت کمیته بین المللی المپیک پنج رشته سنگ نوردی، اسکیت، موج سواری و کاراته و یک رشته هم بین سافت بال و بیس بال به انتخاب ژاپن صرفا در بازی های المپیک ۲۰۲۰ توکیو حضور خواهند داشت.
بیس بال مختص مردان و سافت بال نیز مختص بانوان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *